کد خبر: ۶۰۴۶۷۵۵
تاریخ انتشار: ۲۶ فروردين ۱۳۹۶ - ۰۰:۱۰
۲۶ فروردين ۱۳۹۶ - ۰۰:۱۰
کد خبر : ۶۰۴۶۷۵۵

حمید رسایی با صدور اطلاعیه‌ای از کاندیداتوری برای انتخابات میان‌دوره‌ای مجلس انصراف داد.

حمید رسایی از کاندیداتوری در انتخابات میان‌دوره‌ای مجلس انصراف دادبه گزارش حوزه احزاب و تشکلهای گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، حمید رسایی نماینده سابق مجلس شورای اسلامی با صدور اطلاعیه‌ای از کاندیداتوری برای انتخابات میان‌دوره‌ای مجلس انصراف داد.
 
متن این اطلاعیه به شرح زیر است:

«بسم الله الرحمن الرحیم.

با سلام خدمت همه برادران و خواهران ولایتمدار در شهر هنر و تلاش اصفهان، از حدود سه ماه قبل بنا بر ضرورت هایی که احساس می کردم با توجه به فرصت قانونی، قصد داشتم تا با حضور در انتخابات میاندوره ای، تمام توان و ظرفیت ملی خود را در راستای دفاع از حقوق انقلاب اسلامی و مردم انقلابی و زحمتکش آن شهر بکار گیرم.

اکنون با توجه به ضرورت کمک به جریان انقلابی شهر برای معرفی کاندیدای واحد و از آنجا که احساس می کنم، حضورم می تواند سبب تشتت آرای نیروهای انقلابی شهر شود، از ادامه حضور در انتخابات میاندوره ای اصفهان انصراف می دهم و با توجه به نیاز جبهه انقلاب در معرفی کاندیدای واحد اصلح در انتخابات ریاست جمهوری، برای پایان دادن به دولت خسته،کم کار، مدافع مفسدان اقتصادی، رفاه طلب، اشرافیگرا و متمایل به نظام سلطه، تمام توان و تلاش خود را برای کمک به کاندیدای اصلح ریاست جمهوری به کار خواهم گرفت.

همانطور که در تمام سخنرانی هایم تأکید کرده ام، یادآور می شوم که اگر می خواهید در پیگیری مشکلات شهر اصفهان و در تحقق آرمان های انقلاب اسلامی، سهم تاثیرگذاری داشته باشید، حتما به یک چهره باسابقه انقلابی و وفادار به آرمان های امام امت و رهبر عظیم الشأن اعتماد کنید و به هیچ وجه به گزینه هایی که با وعده های دروغ به دنبال آرای شما هستند اما در بزنگاه های حساس دفاع از انقلاب (مثل فتنه سال 88 و تصویب توافقنامه ننگین برجام) ، هیچ نشانه ای از حضورشان نمی بینید، کسانی که بیش از مردم به احزاب و گروه های سیاسی متعهدند و خود را وامدار آنها می دانند، به کسانی که مورد حمایت گروه های معاند سیاسی هستند، ‌رای ندهید که در این صورت فقط به ضرر خود اقدام کرده اید.

در طول این مدت با سفر به شرق و غرب اصفهان و شمال و جنوب آن و ایراد ده ها سخنرانی و جلسه هم اندیشی، ضمن آشنایی بیشتر با فرهنگ غنی مردم اصفهان، توانستم در راستای دفاع از مبانی انقلاب، انجام وظیفه نمایم و توفیق پیدا کردم علاوه بر دوستان خوشنامی که از گذشته دور افتخار آشنایی با آنها را داشتم با عزیزان و دوستان جدیدی باب آشنایی را باز کنم.

از همه عزیزانی که در این مدت برای دفاع از آرمان های انقلاب همراهم بودند و یاری ام کردند، بویژه دوستان مخلصی که در اصفهان داشتم و پیدا کردم، سپاسگزارم. ان شاءالله این ارتباط مقدس و انقلابی با مردم و دوستان اصفهانی ام در مسیر تکاملی نظام مقدس جمهوری اسلامی تداوم و استمرار یابد.
 
 حمید رسایی 96/1/25
 
انتهای پیام/ 
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
حسین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۳۲ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۶
می دانسته مردم فریب دهن کجی های او را نمی خورند ورایی ندارد
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر