کد خبر: ۶۰۵۶۲۷۳
تاریخ انتشار: ۰۱ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۷
ولایتی در دیدار با دبیرکل عصایب اهل حق عراق:

رئیس مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام گغت: حفظ وحدت تمام گروه ها در عراق از ضروریات انکارناپذیر برای مقابله با این توطئه ها است.

تاکید بر توجه به وحدت و انسجام برای مقابله با توطئه هابه گزارش حوزه احزاب و تشکل‌های گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان؛ علی‌اکبر ولایتی رئیس مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام روز پنجشنبه۳۱ فروردین ماه و در حاشیه سخنرانی در اجلاس سراسری مسئولان دفاتر نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه‌ها،با دبیر کل و تعدادی از شخصیت های برجسته سیاسی عصایب اهل حق عراق دیدار کرد.

ولایتی در ابتدای این دیدار ضمن ابراز خرسندی از پیروزی های ملت و دولت عراق، حشد الشعبی را یکی از مهمترین دلایل امکان مقابله با توطئه دشمنان دانست و اظهار امیدواری کرد با اراده و عزم مستحکم و خستگی ناپذیر مردم عراق و دولت این کشور و همراهی گروه های مختلف شاهد پیروزی های روزافزون برای عراق و همچنین کشورهای منطقه و نابودی دشمنان و گروه های تروریستی و افراطی و تکفیری باشیم.

وی در ادامه با توجه به توطئه دشمنان در ایجاد تفرقه به منظور تضعیف کشورهای اسلامی در منطقه با به راه انداختن جنگ های نیابتی و حمایت از تروریسم و جریانات افراطی و تکفیری گفت: حفظ وحدت تمام گروه ها در عراق از ضروریات انکارناپذیر برای مقابله با این توطئه هاست و بی تردید ملت عراق با هر دیدگاه و گرایشی با درک درست شرایط حساس امروز،حفظ وحدت را به منظور تقویت انسجام داخلی و تامین‌منافع ملی دولت و ملت عراق تقویت خواهند کرد.

رئیس مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام حشد الشعبی را فرصتی ارزشمند برای مقابله با دشمنان دانست و تقویت آن را برای ادامه روند پیروزی ها مهم ارزیابی کرد.

در ادامه این دیدار شيخ قيس الخزعلي دبير كل عصائب أهل حق عراق ضمن تشکر و ابراز خرسندی از این دیدار مطالب را در خصوص آخرین تحولات ارائه نمود.

در این ملاقات عدنان مسئول دفتر سياسي عصائب اهل حق ،سخنگوی عصائب اهل حق و مدير دفتر عصائب اهل حق در تهران نیز حضور داشتند.

انتهای پیام/
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر