بیانیه جبهه مردمی نیروهای انقلاب:

جمنا نامزد پوششی ندارد/رئیسی و قالیباف نامزدهای اصلی جبهه مردمی هستند

جبهه مردمی نیروهای انقلاب با انتشار بیانیه ای تاکید کرد که این جبهه به هیچ وجه نامزد اصلی و فرعی و یا پوششی ندارد.

جمنا نامزد پوششی نداردبه گزارش حوزه احزاب و تشکل های گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان؛ جبهه مردمی نیروهای انقلاب با انتشار بیانیه ای تاکید کرد؛ این جبهه به هیچ وجه نامزد اصلی و فرعی ویا پوششی ندارد، قالیباف و رئیسی یک هدف مشترک دارند و آن نجات مردم و اقتصاد کشور از وضع کنونی است.

متن بیانیه به شرح زیر است:

 "هو العزیز المتعال"
 
" ان الله یدافع عن الذین آمنوا ان الله لایحب کل خوان کفور"

ملت شریف ایران

مستحضریدکه با معرفی آقایان حجت الاسلام و المسلمین سید ابراهیم رئیسی و دکتر محمد باقر قالیباف به عنوان نامزدهای جبهه مردمی، این دو عزیز در عرصه انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری حاضر شده و با تشکیل ستادهای خود در سراسر کشور، فعالیت انتخاباتی را آغاز کرده اند.

اکنون لازم است توجه مردم بزرگوار و علاقه مندان به صلاح و سعادت ملت ایران را به این نکته مهم جلب نماییم که دو نامزد معرفی شده جبهه مردمی هر دو از ظرفیت ها و سرمایه های ارزشمند انقلاب اسلامی هستند که در مسوولیت های گذشته موفق عمل کرده و کارنامه ارزشمندی از خود به جای گذاشته اند.

جبهه مردمی نیروهای انقلاب به صراحت اعلام می دارد که این جبهه به هیچ وجه نامزد اصلی و فرعی و یا پوششی ندارد و آقایان رئیسی و قالیباف هر دو نامزد اصلی این جبهه هستند. این دو عزیز در کمال اخوت و بامجاهدت و جدیت در صحنه رقابت انتخاباتی حضور یافته و برای جذب آرای گرایش ها و سلیقه های مختلفی که درمیان طبقات مختلف اجتماعی وجود دارد، تلاش خواهند نمود.

هر دو نامزد، قائل به وحدت به عنوان یک امر اهم برای مقابله با وضع موجود و نجات مردم و اقتصاد کشور هستند. رقیب مشترک این دو، ضعف وناکارآمدی در اداره امور کشوروتنگناها ومشکلاتی است که به دلیل بی کفایتی دولتها وغفلت از مردم ومطالبات به حق آنها، دامنگیرکشور شده است.

این دو نامزد ضمن آنکه تداوم مدیریت اجرایی موجود را با تامین حقوق اساسی مردم ناسازگار می دانند، صلاحیت و توانایی پذیرش مسوولیت اداره قوه مجریه را دارا هستند و با برخورداری از صلاحیت های ذاتی در پایبندی به ارزش های انقلاب اسلامی، ولایتمداری، مردمداری و توانایی حل مشکلات کشوربا تکیه به ظرفیت های درونی، نشاط  جوانی، کارآمدی و رویکردتحول دراداره امور، هر کدام که بتوانند اعتماد مردم را به دست آورده و سکان مدیریت اجرایی کشور را به دست گیرند، از نظر جبهه مردمی، واجد شرایط وآمادگی  برای اداره کشورمی باشند.

رصد صحنه انتخابات نشان می دهد که دشمن خارجی با بکارگیری همه قوا و ظرفیت های خود به میدان آمده تا باایجاد تردید، اختلاف ویاس آفرینی درمردم  ودر درون نیروهای انقلاب، زمینه و بستر روی کارآمدن جریانی مرعوب، منفعل و غیر انقلابی را  مهیا نماید وراه برای حل مسائل مردم وپیشرفت کشورهموار نشود.

جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی از همه نیروهای انقلابی، دلسوز و غیرتمندکه بادرک درست از شرائط کشوروتوجه عمیق به ضرورت های این مرحله از حیات انقلاب دراین جبهه متحد وفراگیر گرد آمده وهدف واحدی را تعقیب می کنند، دعوت می نماید با تداوم وحدت و انسجام،  به عنوان تنها مسیر دستیابی به پیروزی و تغییر وضع موجود، همچنان منادی وحدت باشند وهرگونه تنش آفرینی و اختلاف ولو در پایین ترین سطوح و در دورافتاده ترین مناطق کشور که منجر به انشقاق و اختلاف در بدنه نیروهای انقلاب شود را بازی در زمین دشمن و ضربه به وحدت و انسجام جبهه  انقلاب قلمداد نمایند وبا آن مقابله کنند ودشمن خارجی وعوامل ودنباله های داخلی آنان را در تحقق اهدافشان ناکام بگذارند.
"و کان حقا علینا نصر المومنین"

جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی
 
انتهای پیام/ 
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
Iran, Islamic Republic of
ناشناس
۱۴:۰۷ ۰۸ ارديبهشت ۱۳۹۶
ما حمایت میکنیم
Iran, Islamic Republic of
ناشناس
۱۳:۱۹ ۰۸ ارديبهشت ۱۳۹۶
به امید پیروزی
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
آخرین اخبار
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر