کد خبر: ۶۰۷۹۱۲۹
گروه : گیلان » رشت
تاریخ انتشار: ۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۱
۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۱
کد خبر : ۶۰۷۹۱۲۹
گروه : گیلان » رشت
رشت؛

در مراسمی از 6 عنوان کتاب از شهدای روحانی و شهدای فرهنگ و تربیت در رشت رونمایی شد.

به گزارش خبرنگارگروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از رشت؛در این مراسم که باحضور جمعی از خانواده های معزز شهدای 8 سال دفاع مقدس،شهدای مدافع حرم و مسولان استان حضور داشتند از کتاب های با ولایت تا شهادت، یا روح الله، از تبار اتقیاء، ترنم وصال و سفیر هدایت رونمایی شد و خاطرات شهیدان روحانی،  حجت الاسلام شهید غلامحسین زحمتکش، حجت الاسلام شهید عبدالحسین رضایی،حجت الاسلام شهید حسن عسگری، حجت الاسلام شهید مرتضی خدادادی و حجت الاسلام شهید حسین اصغری به رشته تحریر درآمد و هریک از کتاب ها در 70صفحه به چاپ رسید.
 
محمدرضا بینش برهمند نویسنده این کتاب ها گفت: همچنین از کتاب 250 صفحه ای با نام ترنم خاطره ها ، خاطرات و وصایای 16 شهید عرصه فرهنگ و تربیت استان نیز در این مراسم رونمایی شد.
 
 
وی با اشاره به اینکه این 6 عنوان کتاب در هزار جلد به چاپ رسیده است افزود: با چاپ این کتاب ها ، تعداد کتاب های چاپ شده وی در مورد شهدا به 80عنوان کتاب رسیده است.
 
همچنین در این مراسم محمداسماعیل رضایی فرزند روحانی شهید عبدالحسین رضایی و خاطرات و وصایای پدر شهید خود ، وهمچنین  عباس علیزاده رزمنده نوجوان 14 ساله دوران دفاع مقدس  از خاطرات خود و همرزمان  شهیدش در میان خانواده های معزز شهدا و مسولان بازگو کردند.
 
روحانی شهید عبدالحسین رضایی در سال 61 به دست منافقان کور دل در شهرستان رودسر به شهادت رسیدند .
 
عباس علیزاده در سن 14 سالگی برای دفاع از آرمان های مقدس جمهوری اسلامی ایران به جبهه های نبرد حق علیه باطل اعزام شد و در مدت 3سال و نیم شجاعانه مبارزه کرد ودر این راه جانباز شده است.
 
در پایان این مراسم 2 ساعته از 5نفر از خانواده های معزز روحانی شهید و همچنین عوامل گردآوری این کتاب ها با اهدای تندیس و لوح سپاس قدردانی شد.
 
 
 
 
انتهای پیام/م.ع
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر