کد خبر: ۶۰۹۳۳۶۱
تاریخ انتشار: ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۹
بجنورد؛

استاندار خراسان شمالی گفت: هم اکنون هیچ مشکلی در روند انتخابات الکترونیکی در سه شهر بجنورد، شیروان و اسفراین وجود ندارد.

به گزارش  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از  بجنورد؛ محمدرضا صالحی در حاشیه حضور خود در پای صندوق رای به خبرنگاران افزود: در رای گیری به روش الکترونیکی در شهر شیروان و اسفراین هیچ مشکلی رخ نداده و در شهر بجنورد به علت کد یکی از کاندیداها دچار مشکل شد که هم اکنون برطرف شده است.

وی اظهار کرد: کد یکی از کاندیداهای شورای اسلامی شهر و روستا در بجنورد دیر تایید صلاحیت شد که در این سامانه ثبت نمی شد و در ساعت اولیه رای گیری مشکل ایجاد کرده بود.

استاندار خراسان شمالی گفت: رای گیری تا 6 عصر ادامه دارد و در ساعات اولیه مردم استقبال خوبی کردند و همچنین از دیگر افراد می خواهیم که زودتر این امر را انجام دهند.

وی با بیان اینکه تاکنون گزارش تخلفی نیز به ما اطلاع داده نشده است است، اظهار کرد: با تخلفات قطعا برخورد قانونی خواهد شد.

رای گیری در سه شهر بجنورد، شیروان و اسفراین به صورت تمام الکترونیک انجام می شود و مردم این شهرها در 292 شعبه به صورت مکانیزه در انتخابات شرکت می کنند.

به گزارش ایرنا امنیت برگزاری انتخابات در این استان با بکارگیری توان 6 هزار نفر از نیروهای انتظامی تامین می شود، از این تعداد سه هزار و 200 نفر در پای صندوق ها امنیت این رویداد بزرگ را رصد می کنند و دو هزار و 800 نفر نیز در مقر انتظامی مستقر و آماده باش هستند.

انتهای پیام/آ

آسمان
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
لیسانسه ها
خوشمزه
نقاشی
کوله پشتی
لوح صفحه خبر موبایل