کد خبر: ۶۱۰۰۳۴۴
گروه : خوزستان » اهواز
تاریخ انتشار: ۰۳ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۰
اهواز؛

نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: مقاومت توطئه‌های جدید و رنگارنگ را خنثی می‌کند.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اهواز؛آیت‌الله محسن حیدری نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری با تاکید بر اینکه مقاومت توطئه‌های جدید و رنگارنگ را خنثی می‌کند، بیان داشت: روز سوم خرداد از برجسته‌ترین نمادهای دفاع مقدس است و احیای ارزش‌های دفاع مقدس و سوم خرداد باعث استمرار مسیر خواهد شد.

آیت‌الله محسن حیدری اظهار کرد: دوران دفاع مقدس برای ما سرمایه معنوی، فرهنگی و جهادی بی‌بدیلی است و در تاریخ ایران همچین سرمایه‌ای برای ملت ما حاصل نشده است.

وی ادامه داد: سوم خرداد و روز فتح خرمشهر یکی از برجسته‌ترین نمادها و احیای خاطره کلیت دفاع مقدس است و توسط آن همه ارزش‌های والا دفاع مقدس چون ایثارها، گذشت‌ها، حماسه‌ها، رشادت‌طلبی‌ها و فداکاری‌های دفاع مقدس و جهاد تداعی می‌شود.

نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: این تداعی و احیای خاطره‌ها برای استمرار مسیر چون اکسیژن برای تنفس است و برای ملتی که در مسیر جهاد و مقاومت و در مقابل ظلم، استکبار و بی‌عدالتی قرار گرفته است، نوعی پمپاژ و شارژ به حساب می‌آید.

حیدری عنوان کرد: جنگ تحمیلی توسط صدام که از مزدوران جبهه استکبار جهانی است، بر کشور ما تحمیل شد و خرمشهر برای مدتی از پیکر ایران اسلامی جدا شد، این خطر وجود دارد که این اتفاق بر مسائل فرهنگی، سیاسی و نظامی ما تکرار شود و مقاومت کنونی ما مانند مقاومت دلیرمردان دفاع مقدس باعث خنثی‌سازی توطئه‌های جدید و رنگارنگ است.

وی گفت: مقاومت اقتصادی به عنوان دفاع مقدس و کارشکنی و تحریم اقتصادی دشمنان به عنوان یک نوع تهاجم به خرمشهر است.

انتهای پیام/م

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر