کد خبر: ۶۱۳۶۱۱۶
گروه : اجتماعی » شهری
تاریخ انتشار: ۳۰ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۷
طلایی در جلسه علنی شورای شهر خواستار شد؛

نایب رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: شورایاری‌ها در شهر تهران با قدرت بیشتری به کار خود ادامه خواهند داد و امیدوارم که شورای پنجم از فعالیت شورایاران حمایت کند.

تبصره‌ای به قانون شورایاری‌ها اضافه شود / شورای پنجم از ادامه فعالیت شورایاری‌ها حمایت کند.به گزارش خبرنگار حوزه شهری گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ مرتضی طلایی نایب رئیس شورای اسلامی شهر تهران در سیصد و پنجاه و چهارمین جلسه علنی شورای شهر تهران که امروز(سه‌شنبه) برگزار شد، با اشاره به اقدام باشکوه سپاه پاسداران برای انتقام از نیروهای تکفیری در دیرالزور سوریه اظهار داشت: این پیغامی به حامیان تروریسم بود که بدانند جمهوری اسلامی ایران در مقابل هرگونه واکنشی از خود دفاع خواهد کرد.

وی افزود:‌ پاسخ هرگونه نفوذ به مرزهای ایران را به گونه‌ای به دشمنان خود می‌دهیم که از عملکردشان پشیمان شوند، به این دلیل که جوانان کشور به هیچ قدرتی اجازه ماجراجویی در وطنشان را نمی‌دهند.

نایب رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت:‌ از مردم برای حضور در راهپیمایی بزرگ روز قدس دعوت می‌کنم و تقاضا دارم که مسلمانان بار دیگر با لبیک گفتن‌هایشان قدرت خود را به جهانیان نشان دهند.

*2 سال دیگر از عمر شورایاری‌ها باقی مانده است

طلایی به بحث‌های اخیر در رسانه‌ها در خصوص پایان پذیرفتن فعالیت شورایاری‌ها در تهران اشاره کرد و گفت:‌ هنوز 2 سال دیگر از عمر شورایاری‌ها باقی مانده و هیچ مجموعه و قدرتی امکان حذف شورایاری‌ها را ندارد.

وی با بیان اینکه شورای چهارم از فعالیت شورایاری‌ها در شهر تهران حمایت کرد، تصریح کرد:‌ تقاضا دارم در این مدت زمان باقی مانده از عمر شورای چهارم تبصره‌ای را به قانون شوراها اضافه کنیم، چرا که این نهاد اجتماعی کمک‌های بسیاری در راستای حل مشکلات شهر به شورا کرده است.

نایب رئیس شورای اسلامی شهر تهران ادامه داد:‌ مباحث مطرح شده در خصوص پایان پذیرفتن فعالیت شورایاری‌ها موجب تضعیف و سرخوردگی فعالیت این نیروهای جوان شده است.

طلایی افزود:‌ بدون تردید شورایاری‌ها با قدرت بیشتری به کار خود ادامه خواهند داد، به همین دلیل از شورای پنجم درخواست دارم که از شورایاران به صورت کامل حمایت کند.

انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر