کد خبر: ۶۱۳۸۲۲۳
تاریخ انتشار: ۳۱ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۸
حریرچی در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان؛

سخنگوی وزارت بهداشت گفت: راهپیمایی روز قدس سبب همبستگی با ملت مظلوم و ستم دیده فلسطین و احقاق قانونی آنها می‌شود.

حضور فعال وزارت بهداشت در راهپیمایی روز قدسایرج حریرچی سخنگوی وزارت بهداشت در گفت و گو با خبرنگار حوزه بهداشت و درمان گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان؛ اظهار کرد: شرکت در راهپیمایی روز قدس یک وظیفه دینی، ملی و انقلابی هر مسلمانی است که در منطقه خاورمیانه زندگی می‌کند.

وی بیان کرد: حضور در راهپیمایی روز قدس به معنای دفاع از ملت مظلوم فلسطین است که به وسیله رژیم اشغالگر قدس سرزمین به ناحق غصب شده است و این راهپیمایی احقاق حقی از مسلمانان محسوب می‌شود و به نوعی دفاع از مقدسات دینی است.

حریرچی عنوان کرد: احقاق از حق و دفاع از ملت مظلوم فلسطین مشمول مرور زمان نمی‌شود و تا رسیدن مردم فلسطین به حق قانونی‌ خود این قبیل فعالیت‌ها باید ادامه پیدا کند. 

سخنگوی وزارت بهداشت گفت: امروز آمریکا و دشمنان اسلام، همچنین افراطیون از اسرائیل غاصب حمایت بی چون و چرا انجام می‌دهند و به همین خاطر مسلمانان با حفظ وحدت‌ خود و با حضور در راهپیمایی روز قدس اعتراض خود را نسبت به اشکال مسجد الاقصی و سرزمین فلسطین اعلام می‌کنند.

وی یادآور شد: حضور در راهپیمایی قدس سبب شده تا حکومت‌هایی که دولت آنها کشورهای اسلامی غصب کرده و به صورت علنی و غیر علنی بر آنها حکومت می‌کنند با دیدن این شرایط از اقدام ناپسندانه‌ خود دست بردارند که ما باید با اتحاد و همبستگی با دیگر مسلمانان جهان از اشغال سرزمین‌های اسلامی به وسیله دشمنان جلوگیری کنیم.

انتهای پیام/

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر