کد خبر: ۶۱۳۹۵۷۵
گروه : سیاسی » مجلس
تاریخ انتشار: ۰۱ تير ۱۳۹۶ - ۲۲:۲۸
مسئله اول/36

نایب رییس جبهه پیروان خط امام و رهبری گفت: اقدام مسلمین جهان در برپایی روز قدس جنگ نرم دامنه داری علیه زیاده‌خواهی‌های یک تفکر نژاد پرستانه صهیونیستی است.

رژیم غاصب صهیونیستی 25 سال آینده را نخواهد دیدمحسن کوهکن نایب رییس جبهه پیروان خط امام و رهبری در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب و تشکل‌های گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان؛ در ارتباط با اهمیت روز قدس اظهار داشت: با ارزیابی مناسب از چند دهه‌ای که روز قدس برگزار شده‌ را مورد بررسی قرار دهیم باید  نموداری  رسم کنیم که به لحاظ کیفی و کمی نه تنها برای بهبود شرایط مردم فلسطین بلکه برای قبله‌گاه اول مسلمین که همه مسلمانان اعم از شیعه و سنی وظیفه دارند که آن را حفظ کنند حرکتی رو به جلو بوده است.

وی افزود:‌ امام(ره) به واسطه انتخاب روز قدس حضور پرشکوه مردم  متشکل از اهل تسنن و شیعیان در سراسر دنیا به منظور دفاع از حریم قبله گاه اول مسلمین و دفاع از مردم مظلوم فلسطین را رقم زدند.

کوهکن تصریح کرد: ‌اهمیت روز قدس رسیدن به یک آرمان الهی برای مسلمانان اعم از شیعه و سنی و انجام وظیفه در قبال قبله گاه  اول مسلمانان است و می‌توان گفت که این اقدام مسلمین جهان یک جنگ نرم دامنه دار علیه زیاده‌خواهی‌های یک تفکر نژاد پرستانه صهیونیستی است.

نایب رییس جبهه پیروان خط امام و رهبری بیان داشت: این حضور آ‌ثار شکننده و تکان دهنده‌ای برای رژیم غاصب صهیونیستی به  همراه دارد و امیدواریم مطابق آنچه که مقام معظم رهبری فرموده‌اند سردمداران این رژیم غاصب 25 سال آینده را نبینند و مسلمانان به حق و حقوق شرعی خود برسند.

وی ادامه داد: حضور مردم بیانگر ترسیم تابلویی به بزرگی همبستگی در همه کشورها برای مطالبه حق مسلمانان است و اهمیت آن از این جهت است که هرآنچه که تحت تأثیر قدرت‌ها باشد نمی‌تواند به این مطالبه مسالمت آمیز و منطقی که ریشه در وقایع و حقایق تاریخی دارد بی‌توجه باشد.

نایب رییس جبهه پیروان خط امام و رهبری در پایان خاطرنشان کرد: مسلمانان باید در راه تحقق مطالبات چند ده ساله یک ملت مظلوم و برآورده شدن حق آنان اهتمام بورزند.

انتهای پیام/

 

 

آسمان
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ایرانسل
عجیب غریب
لیسانسه ها
خوشمزه
نقاشی
کوله پشتی