کد خبر: ۶۱۵۰۰۱۸
گروه : سیاسی » مجلس
تاریخ انتشار: ۱۱ تير ۱۳۹۶ - ۱۸:۳۰
در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان مطرح شد؛

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی گفت: باید دوستان آمریکا در ایران مورد بررسی و شناسایی قرار گیرند و مشخص شود چه کسانی در پازل آمریکا بازی می‌کنند.

نقوی‌حسینی: باید مشخص شود چه کسانی در پازل آمریکا بازی می‌کنندسیدحسین نقوی حسینی سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در گفت‌وگو با خبرنگار مجلس گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان؛ درباره اظهارنظر اخیر برخی سران آمریکا چون رکس تیلرسون و تایرون باخر مبنی بر حمایت از افراد وابسته و مخالف نظام در ایران با هدف براندازی جمهوری اسلامی گفت: یکی از تلاش‌های مقامات آمریکایی از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون این بوده که ستون پنجم خودشان را در کشور ما تقویت کرده و از افراد مخالف نظام حمایت و بهره‌برداری کنند.

وی ادامه داد: در حوادث و فتنه‌های مختلف چون فتنه 88 شاهد بودیم که چگونه آمریکایی‌ها از افراد مخالف نظام جمهوری اسلامی بهره‌برداری کردند و به صورت رسمی گفتند کسانی در تهران هستند که با انگشت اشاره ما حرکت می‌کنند.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی با بیان اینکه آمریکایی‌ها همواره به دنبال استفاده از این جریان وابسته بوده‌اند و الان هم روی آنها تمرکز دارند، تصریح کرد: تلاش آمریکایی‌ها برای دشمنی با ایران مذموم نیست چرا که آنها دشمن ما هستند و به قول خودشان دوستان خوبی در تهران دارند که می‌توانند برای براندازی نظام جمهوری اسلامی از آنها حمایت کنند.

نقوی حسینی با تاکید بر اینکه باید دوستان آمریکایی‌ها در ایران شناسایی و مورد بررسی قرار گیرند، خاطرنشان کرد: باید مشخص شود که چه کسانی در ایران دوستان خوب آمریکا به حساب می‌آیند و در پازل آمریکا بازی می‌کنند، همچنین باید مشخص شود که 150 میلیون دلار به چه کسانی و بر اساس چه نوع فعالیت‌هایی داده شده است.

انتهای پیام/

دوستان آمریکایی‌ها در ایران باید شناسایی و مورد بررسی قرار گیرند

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر