کد خبر: ۶۱۵۰۰۲۰
گروه : بوشهر » بوشهر
تاریخ انتشار: ۱۱ تير ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۲

رئیس فدراسیون ورزش‌های سه گانه گفت: تیم ملی ورزش‌های سه گانه در تیر ماه به مسابقات قهرمانی آسیا به کشور اندونزی، مردادماه به مسابقات آسیای میانه به کشور قزاقستان و شهریور به مسابقات غرب آسیا به اردن اعزام می‌شود.

تیم ملی ورزش‌های سه گانه به مسابقات قهرمانی آسیا اعزام می‌شودبه گزارش خبرنگار گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از بوشهر، محمد علی صبوری پیش از ظهر امروز در مجمع انتخاباتی هیئت ورزش‌های سه گانه استان بوشهر با تاکید بر اینکه هیئت ورزش‌های سه گانه استان بوشهر رتبه آخر در ارزیابی فدراسیون در سال گذشته بدست آورد اظهار داشت: انتظار می‌رود با توجه به توانمندی مطلوب این هیئت و ظرفیت خوب استان بوشهر در آینده نزدیک بعنوان یکی از پایگاه‌های اصلی ورزش‌های سه‌گانه در آینده انتخاب شود.

وی با تاکید بر نقش مهم ورزش هیئت‌های سه گانه در مسابقات بین‌المللی بیان کرد: این فدراسیون مدت 11 سال تشکیل شده و در این مدت 80 اعزام بین المللی در این رشته داشته است.

رئیس فدراسیون ورزش‌های سه گانه به نبود پایگاه ثابت در ورزش‌های سه‌گانه اشاره کرد و افزود: با توجه به اینکه این رشته همزمان در سه رشته، شنا، دومیدانی و دو‌چرخه سواری فعالیت دارد این رشته با سایر رشته‌ها متمایز کرده است.

صبوری از افزایش اعتبارات فدراسیون ورزش‌های سه گانه خبرداد و تصریح کرد: امسال با حمایت وزیر ورزش بودجه فدراسیون ورزش‌های سه گانه افزایش نسبی نسبت به سال گذشته داشته است که در این زمینه هیئت‌ها ورزشی بر اساس شاخص‌ها بودجه تخصیص می‌یابد.

رئیس فدراسیون ورزش‌های سه گانه با بیان اینکه تیم ملی ورزش‌های سه گانه به مسابقات قهرمانی آسیا به کشور اندونزی اعزام می‌شود گفت: در نیمه دو تیرماه تیم ملی ورزش‌های سه گانه در سه رده نوجوانان، جوانان و بزرگسالان به مسابقات قهرمانی آسیا به کشور اندونزی، مردادماه به مسابقات آسیای میانه به کشور قزاقستان و شهریور به مسابقات غرب آسیا به کشور اردن و پایان سال در المپیک جهانی نوجوانان آرژانتین اعزام می‌شود.

وی اظهار داشت: با توجه به رایزنی‌های انجام شده با مسئولان جهانی قرار است برای نخستین بار تیم ملی به مسابقات ورزش‌های سه گانه قزاقستان اعزام شود.

انتهای پیام /پ

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر