کد خبر: ۶۱۵۰۱۲۵
تاریخ انتشار: ۱۱ تير ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۳

تکمیل ظرفیت دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور در برخی از رشته محل‌های سومین آزمون استخدامی متمرکز در سال ۱، ۳، ۹، ۵ به منظور انجام سایر مراحل جذب و استخدام اعلام شد.

به گزارش  حوزه بهداشت و درمان گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان؛  وزارت بهداشت در نظر دارد به منظور تکمیل ظرفیت در برخی از رشته محل‌های سومین آزمون استخدامی متمرکز دانشگاه‌های علوم پزشکی که در ۲۱ آبان ۹۵ نسبت به انتخاب و پذیرش از بین شرکت‌کنندگان دارای حد نصاب که در نتایج اعلام شده قبلی پذیرش نشده‌اند بر اساس اولویت‌های بومی و نمرات فضلی (پس از برسی و تأیید مدارک ارائه شده) اقدام کند.

در این راستا از شرکت‌کنندگان دارای اولویت حسب مورد از سوی دانشگاه‌های علوم پزشکی دارای ظرفیت، جهت بررسی مدارک، دعوت به عمل خواهد آمد.

متقاضیان لازم است به منظور اطلاع از نحوه معرفی افراد مشمول و متعاقباً زمان و مکان حضور افراد برای بررسی مدارک به سایت دانشگاه علوم پزشکی مربوطه مراجعه کنند.

دعوت از داوطلب توسط هر یک از دانشگاه‌های علوم پزشکی برای بررسی مدارک به منزله قبولی فرد تلقی نمی‌شود و شرایط تمامی دعوت‌شوندگان در مقایسه با سایر داوطلبان دارای سهمیه مشابه مورد بررسی قرار خواهد گرفت و پذیرش ن‌هایی به ترتیب نمرات فضلی افراد و با توجه به ظرفیت مورد نیاز، تعیین خواهد شد.

همچنین در صورت نقص در مدارک و مستندات ارائه شده و عدم تأیید اطلاعات ثبت‌نامی، هیچ گونه اعتراضی از طرف داوطلب وارد نخواهد بود.

در صورت دعوت از داوطلب، عدم مراجعه در زمان مقرر به منزله انصراف از ادامه روند استخدام است و داوطلب حق اعتراض نخواهد داشت.

اعلام نتیجه ن‌هایی از طریق دانشگاه علوم پزشکی مربوطه به طریق مقتضی صورت خواهد گرفت؛ لذا داوطلبان تا زمان اعلام نتایج ن‌هایی از مراجعه حضوری به سازمان اداری و استخدامی کشور، سازمان سنجش آموزش کشور و یا وزارت بهداشت اکیداً خودداری کنند و درصورت هرگونه سوال منحصراً می‌توانند با دانشگاه علوم پزشکی ذیربط تماس بگیرند.

انتهای پیام/ 

 

آسمان
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
مقدم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۳۰ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۶
کدوم دانشگاه هیچ خبری نیست.لطفا پیگیری فرمایید.ودرسازمان سنجش اطلاع رسانی نمایید.
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ایرانسل
عجیب غریب
لیسانسه ها
خوشمزه
نقاشی
کوله پشتی