کد خبر: ۶۱۵۰۲۰۶
تاریخ انتشار: ۱۱ تير ۱۳۹۶ - ۱۷:۴۳

رهاسازی چندین گالن حاوی مواد شیمیایی خطرناک در سطح خیابان، گذرگاه رهگذران و در کنار سطل زباله در بازار تهران که به شدت امنیت و سلامتی شهروندان را تهدید می‌کرد، گروه ویژه آتش‌نشانان را به محل حادثه کشاند.

به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان؛ ساعت 17:15 روز گذشته خبری مبنی بر رها کردن چند گالن مواد شیمیایی در بازار تهران، خیابان 15 خرداد، نرسیده به چهارراه سیروس، کوچه سرپولک به سامانه 125 اعلام شد که به سرعت آتش‌نشانان ایستگاه 4، گروه امداد و نجات شماره یک و گروه ویژه مقابله با حوادث خطرناک و شیمیایی (گروه هزمت) به همراه خودروی دستگاه تنفسی را به محل حادثه اعزام شدند.

بر اساس این گزارش؛ پس از بررسی‌های اولیه معلوم شد چندین گالن حاوی مواد شیمیایی نامشخص در سطح خیابان و گذرگاه رهگذران و در کنار سطل زباله در بازار تهران رها شده بود که به شدت امنیت و سلامتی شهروندان را تهدید می‌کرد.

محمد یزدانی؛ افسر آماده منطقه پنج عملیات سازمان آتش‌نشانی در مورد نحوه عملیات آتش‌نشانان اظهار کرد: آتش‌نشانان بلافاصله با استفاده از تجهیزات کامل انفرادی، محل حادثه را ایمن کردند و سپس گالنهای مواد شیمیایی توسط گروه ویژه مقابله با حوادث خطرناک و شیمیایی (گروه هزمت) با رعایت کامل مسائل ایمنی جهت بررسی و شناسایی مواد داخل گالنها به ایستگاه آتش‌نشانی انتقال یافت.

بنابر اعلام پایگاه خبری 125؛ تحقیقات بیشتر درباره این اتفاق توسط کارشناسان آتش‌نشانی در حال انجام است.

کشف چندین گالن «مواد شیمیایی خطرناک» رها شده در بازار تهران

منبع:تسنیم

 

انتهای پیام/

آسمان
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ایرانسل
عجیب غریب
لیسانسه ها
خوشمزه
نقاشی
کوله پشتی