کد خبر: ۶۱۵۰۷۴۵
تاریخ انتشار: ۱۲ تير ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۹
مدیرکل راه آهن جنوب شرق:

مدیرکل راه آهن جنوب شرق گفت: ایستگاه باری زاهدان به طور میانگین روزانه قابلیت تخلیه ۲۲ واگن معادل ۱۲۲۰ تن گندم را دارد كه در حال حاضر روزانه حدود 6.2 واگن تخلیه و 15.5 واگن در ایستگاه مذكور در انتظار تخلیه است.

 به گزارش خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از زاهدان،ارجونی مدیركل راه آهن جنوب شرق در ‌جلسه هم اندیشی در خصوص مسائل و مشكلات تخلیه و بارگیری گندم در راه آهن جنوب شرق به منظور افزایش تناژ تخلیه و حل مشكلات حمل گندم به صورت تركیبی از طریق ناوگان حمل و نقل ریلی تشكیل شد افزود: ظرفیت پایین ذخیره سازی گندم كارخانجات آرد، عدم تخلیه واگن ها در تمامی ایام تعطیلی، شرایط بد جوی، كمبود ناوگان حمل و نقل جاده ای، عدم تطبیق برگه توزین محموله در ایستگاه باری و كارخانجات آرد و عدم پذیرش گندم توسط كارخانجات آرد پس از پایان ساعت اداری از دلایل عمده انتظار و عدم تخلیه به موقع واگن های حمل گندم به شمار می‌رود.

وی  گفت: این امكان وجود دارد تا یك دستگاه دیزل در ایستگاه باری در دو نوبت صبح و ظهر عملیات مانور و جابجایی واگن ها را به تعداد ۲۲ واگن در دو نوبت داشته باشیم.

ارجونی ادامه داد: در راه آهن تعطیلی و سكون بی معناست لذا باید خودمان را هم نوا و متعادل در مبدا بارگیری كنیم و به مقدار بارگیری از مبدا به همان مقدار تخلیه در مقصد داشته باشیم.

 

انتهای پیام/ع

ایستگاه باری زاهدان به طور میانگین روزانه قابلیت تخلیه ۲۲ واگن

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر