کد خبر: ۶۱۵۱۱۸۰
گروه : آبادان » آبادان
تاریخ انتشار: ۱۲ تير ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۹

2 هزار و 225 کیلو گرم مواد فاسد در جنوب خوزستان معدوم شد.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از آبادان ؛ربیحاوی  مدیر گروه سلامت محیط و کار دانشکده علوم پزشکی آبادان گفت:2 هزار و 225 کیلوگرم موادغذایی فاسد و غیرقابل مصرف در شهرستان های آبادان،خرمشهر و شادگان معدوم شد.

جعفر ربیحاوی افزود:در ماه مبارک رمضان بیش از سه هزار و 400 واحد صنفی مورد پایش قرار گرفتند و 358 مورد از مراکزی مثل شیرینی فروشی ها و کارگاه های قنادی، مراکز تهیه و توزیع زولبیا و بامیه و مراکز تهیه و فروش آش و حلیم صورت گرفت.

وی از پایش 2 بار از اصناف در طول ماه مبارک رمضان در شهرستان های آبادان، خرمشهر و شادگان خبر داد و اظهارکرد: در این مدت 165 مورد بازدید و نظارت از مساجد و اماکن متبرکه و 2 هزار و 959 مورد بازدید مربوط به سایر مراکز مشمول طرح پایش ماه مبارک رمضان انجام شد.

مدیر گروه سلامت محیط و کار دانشکده علوم پزشکی آبادان از اخطار به 357 مرکز در خصوص رفع نواقص بحرانی و غیر بحرانی به اصناف زیر مجموعه دانشکده خبر داد و بیان داشت: 21 مورد تخلف اصناف به مراجع قضایی معرفی که در نهایت منجر به تعطیلی 13 واحد صنفی متخلف شد.

وی گفت: در این طرح به منظور کنترل و پایش کیفی وضعیت تامین و توزیع آب آشامیدنی 13 هزار و 284 مورد کلرسنجی و 472 مورد نمونه برداری میکروبی آب آشامیدنی انجام شد.

وی افزود: سامانه 190پیگیری شکایات و گزارشات تخلفات بهداشتی به صورت 24 ساعته آماده دریافت گزارش های مردمی است.

شهرستان‌های آبادان، خرمشهر و شادگان از خدمات بهداشتی درمانی دانشکده علوم پزشکی آبادان بهره مند هستند.

انتهای پیام /

پایش سه هزار و 400 واحد صنفی در ماه مبارک رمضان

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر