کد خبر: ۶۱۵۱۲۸۴
تاریخ انتشار: ۱۲ تير ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۰
مدیر شبکه دوم سیما در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان:

محمدرضا جعفری جلوه درباره سرنوشت مجموعه «کلاه قرمزی» گفت: مجموعه تلویزیونی کلاه قرمزی متعلق به سازمان صدا و سیماست.

«کلاه قرمزی» متعلق به صدا و سیماست/ ساخت سری جدید «محله گل و بلبل» در سال جاریمحمدرضا جعفری جلوه مدیر شبکه دو سیما در گفتگو با خبرنگار حوزه رادیو تلویزیون گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ درباره سرنوشت مجموعه «کلاه قرمزی» گفت: مجموعه تلویزیونی کلاه قرمزی متعلق به سازمان صدا و سیماست و اگر هم ظاهراً سخن از پاره‌ای امتيازات جزئی در مقطعی بيان می‌شود، اين قطعا به معنی نفی كليت تعلق و مالکیت این اثر از رسانه ملی نیست.

وی در ادامه ​بیان کرد: طبیعی است که وقتی برای قيمت‌گذاری ساخت یک اثر چند برابر هزینه واقعی مطالبه می‌شود، با مانعى جدى روبرو مى‌شويم.

مدیر شبکه دو سیما تصریح کرد: اگر به چارچوب‌های حرفه‌اى تمكين شود و مبنا هزينه‌هاى واقعی با سودی متناسب باشد و جايی برای فضاسازی‌های كاذب باقی نماند، بی تردید هيچ مانعی برای پخش مجموعه تلویزیونی «کلاه قرمزی» از تلويزيون وجود نخواهد داشت.

جعفری جلوه با اشاره به برنامه‌های گروه کودک و نوجوان در خصوص تولید سری جدید برنامه تلویزیونی «محله گل و بلبل» ابراز داشت: وقتی کار بزرگ و سنگینی مانند «محله گل و بلبل» ساخته می‌شود، زمانی را هم به عنوان وقفه نیاز دارد. «محله گل و بلبل» دو سرى در سال‌های ۱۳۹۴ و ۱۳۹۵ تولید شد و ان‌شاءالله شاهد ساخت سری جدید آن در سال جاری (۱۳۹۶) هستیم.

مدیر شبکه دو سیما افزود: ما در کنار برنامه تلویزیونی «محله گل و بلبل» در گروه کودک و نوجوان مجموعه‌های دیگری با رویکرد کودک و نوجوان را توليد كرده و يا در تدارك توليد آن هستيم و بعضاً یکسری از آنها نيز به تناسب در حال پخش هستند.

جعفری جلوه در پایان با اشاره به داشتن پتانسیل بالای جذب مخاطب در گروه فیلم و سریال شبکه دو سیما گفت: پس از تولید سریال ۱۰۰ قسمتی «کیمیا» بی تردید شبکه دو باز هم پتانسیل ساخت و پخش‌ این دست مجموعه های تلویزیونی را دارد و باید سوژه، فیلمنامه و گروه اجرایی قوی در كنار هم به وجود بيايد تا بتوان اثری خوب برای مخاطبان به نمایش گذاشت.

 

انتهای پیام/

 

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر