کد خبر: ۶۱۹۹۱۱۸
گروه : ایلام » ایلام
تاریخ انتشار: ۲۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۹:۰۸

فرماندار بدره گفت: بر اساس جدول توزیع اعتبارات ماده 180 امسال 82 میلیارد و 677 میلیون ریال به این شهرستان اختصاص یافته است.

اختصاص 82 میلیارد ریال اعتبار به بدره

 به گزارش  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ایلام، سیروس مرادحاصلی بیان کرد: این اعتبار در سرفصل های حمل و نقل ، منابع آب ، کشاورزی ، بهداشت، آموزش و پرورش و خدمات شهری ، روستایی و عشایری هزینه خواهد شد.

وی اظهارکرد: با توجه به روند جاری در شهرستان و توجه به استقرار ادارات و ارائه مطلوب خدمات به شهروندان ، اعتبارات خوبی به بدره اختصاص پیدا کرده که نویدبخش آینده روشن این شهرستان است.

فرماندار بدره افزود: با عنایت به اینکه سال 96 در مجموع 115 میلیارد و 182 میلیون ریال نیز از محل اعتبارات تملک دارایی و درآمدهای نفت و گاز به شهرستان بدره اختصاص پیدا کرده است، امسال حدود 200 میلیارد ریال برای توسعه این منطقه هزینه می شود.

مراد حاصلی عنوان کرد: این میزان اعتبار نسبت به سال گذشته رشد 100 درصد داشته است که می تواند برای پیشرفت و توسعه بیشتر شهرستان موثر باشد.

وی اضافه کرد: اعتبارات حاصل از منابع گاز و نفت شهرستان سال گذشته 10 میلیارد و 510 میلیون ریال بود که این اعتبار در سال جاری با رشد هفت برابری به 69 میلیارد و 395 میلیون ریال رسیده است و اعتبارات تملک دارایی شهرستان نیز از 44 میلیارد و 990 میلیون ریال در سال 95 به 45 میلیارد و 787 میلیون ریال در سال 96 افزایش یافته است.

شهرستان بدره در 87 کیلومتری ایلام قرار دارد و مطابق آمار رسمی نفوس و مسکن سال 1395 دارای چهار هزار و 311 خانوار و 15 هزار و 614 نفر جمعیت است که از این تعداد چهار هزار و 278 نفر در مناطق شهری و 11 هزار و 336 نفر نیز در روستاها زندگی می کنند.

انتهای پیام/ د

اختصاص اعتبار در سال جاری به بدره

آسمان
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ایرانسل
عجیب غریب
لیسانسه ها
خوشمزه
نقاشی
کوله پشتی