کد خبر: ۶۱۹۹۶۹۳
گروه : کردستان » سنندج
تاریخ انتشار: ۲۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۲

نفرات برگزیده مرحله استانی چهلمین دوره از رقابت‌های قرآنی اوقاف معرفی شدند.

 به گزارش  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از سنندج ،مرحله استانی چهلمین دوره از رقابت‌های قرآنی اوقاف با حضور ۳۰۰ نفر از برگزیدگان شهرستانی  در دانشگاه فرهنگیان استان کردستان برگزار شد.

 در این دوره از مسابقات قرآنی در رشته‌ قرائت ترتیل سامان صیدی، پیمان احمدی و مجید جهانی به ترتیب عناوین اول تا سوم این دوره از مسابقات قرآنی را از آن خود کردند.

در رشته اذان حسن صادقی رتبه اول، مرتضی اطاعتی فرد رتبه دوم، سیامک امین پور رتبه سوم را کسب کردند و در رشته قرائت تحقیق فواد مولودی مقام اول، حسین عبدالملکی مقام دوم و میلاد امانی مقام سوم را از آن خود کردند.

در رشته حفظ ۵ جزء مهدی آقاعلی، محمد شیرین سخن و یدالله مجیدی به ترتیب اول تا سوم شدند. در حفظ ۱۰ جزء رسول افرادی، میلاد سنگین آبادی، اسامه احمدزاده اول تا سوم این دوره از رقابت‌ها را از آن خود کردند.

در رشته حفظ ۲۰ جزء ادریس میرکی، محسن گوهری، ناصح به ترتیب اول تا سوم شدند، مصطفی سپهری از بانه نفر سوم حفظ کل شیرزاد فلاحی از بانه دوم و نفراول مصعود سعیدی از مریوان رشته حفظ کل را کسب کردند.

در رشته حفظ ۵ جزء شیواخداجو، صغری جمادیان و حمیرا علوی مقام های اول تا سوم را به خود اختصاص دادند. در رشته حفظ ۱۰ جزء قرآن کریم زینب جمادیان، فاطمه رضایی، ژیلا یاری موفق به کسب رتبه‌های برگزیده این بخش شدند.

در رشته حفظ ۲۰ جز سیده زهرا موسوی، در رشته حفظ کل سارا دوست مرادی اول ، سارا رستمی دوم و نگین رستمی سوم شدند.

در رشته دعاخوانی سیده معصومه موسوی مقام اول، زهرا مخدومی مقام دوم و مائده نجفی مقام سوم را از آن خود کردند.  

در رشته قرائت ترتیل سوسن حسامی، سیدرقیه موسوی، ماهان نصیری به ترتیب اول تا سوم شدند و در رشته قرائت تحقیق حنانه علیمحمدی، فرزانه برزون پور و نرگس نورعلی اول تا سوم این بخش را از آن خود کردند.

گفتنی است؛برگزیدگان مرحله استانی به مرحله کشوری این دوره از رقابت‌های قرآنی راه پیدا می کنند که به منظور آماده سازی آنها نیز دوره‌های آموزشی اختصاصی با حضور اساتید قرآنی برجسته استانی برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/م

پایان رقابت‌های قرآنی اوقاف کردستان با معرفی نفرات برتر

 

آسمان
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ایرانسل
عجیب غریب
لیسانسه ها
خوشمزه
نقاشی
کوله پشتی