کد خبر: ۶۱۹۹۷۱۹
تاریخ انتشار: ۲۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۰
موسی خانی مطرح کرد؛

سرپرست معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی گفت: دانشگاه آزاد اسلامی بستر مناسبی برای تحقق چشم انداز دانشجویان و فرصت‌های پژوهشی فراهم کرده است.

فراهم شدن بستر‌های پژوهشی در دانشگاه آزاد اسلامیبه گزارش خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان؛ مرتضی موسی‌خانی سرپرست معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی  در مراسم تقدیر از رتبه‌های برتر کنکور سراسری 96 که امروز برگزار شد با بیان اینکه هر سازمانی برای موفق شدن نیاز به چشم اندازی دقیق دارد، عنوان کرد: انسان‌ها نیز برای موفقیت در کارها نیازمند چشم اندازی روشن هستند تا به اهداف خود در آینده دست یابند.

وی افزود: دانشگاه بستر تحقق این چشم انداز را فراهم می‌کند، اما دانشجویان خود باید چشم اندازی را تعریف کنند تا به هدفشان برسند.

سرپرست معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی، تصریح کرد: دانشگاه آزاد اسلامی 113 مرکز رشد و پارک‌های علم و فناوری دارد که می‌تواند بستر مناسبی برای تحقق چشم انداز‌های دانشجویان باشد.

کسب رتبه های برتر دانشگاه آزاد در مسابقات جهانی

وی اظهار کرد: دانشگاه آزاد در مسابقات جهانی علمی رتبه های برتری کسب کرده و حتی شاهد بودیم سال گذشته توانست  در مسابقات رباتیک برترین تیم دانشگاهی در آمریکا که جزو سرآمدان کامپیوتر است را شکست دهد.

موسی‌خانی با اشاره به اینکه سطح استاندارد در دانشگاه آزاد بالا است، گفت: در دوره‌های اخیر به این مهم توجه‌های ویژه‌ای شده و فرصت‌های خوبی برای پژوهش فراهم است.

وی یادآور شد: در امانت عمر و هزینه‌ای که دانشجویان به دانشگاه می‌دهند توجه داریم و همین مهم باعث می‌شود که از نظر کیفیت بخشی تلاش بسیاری داشته باشیم تا عمق هزینه دانشجویان هدر نشود.

انتهای پیام/

آسمان
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ایرانسل
عجیب غریب
لیسانسه ها
خوشمزه
نقاشی
کوله پشتی