کد خبر: ۶۲۰۰۲۱۶
گروه : بوشهر » بوشهر
تاریخ انتشار: ۲۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۹:۰۸
رئیس هیئت دو و میدانی استان بوشهر:

رئیس هیئت دو و میدانی استان بوشهر گفت: تیم دو‌ومیدانی بوشهر در لیگ برتر باشگاه‌های کشور روزهای ۲۳ و ۲۴ مرداد ماه در تهران شرکت می‌کند.

تیم دو ومیدانی بوشهر در لیگ برتر باشگاه‌های کشور شرکت می‌کند‌به گزارش خبرنگار گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از بوشهر، رضا آماره ظهر امروز در نشست هیئت دو ومیدانی استان بوشهر با اشاره به اینکه ورزشکاران این استان در رشته دو و میدانی صاحب رتبه در کشور و عرصه‌های بین‌المللی است اظهار داشت: ورزشکاران بوشهری در رشته دو و میدانی ورزشکاران دارای جایگاه خاصی هستند که حمایت از این ورزشکاران مورد توجه قرار دارد.

وی با تاکید بر توسعه زیرساخت‌ها گفت: در بسیاری از شهرستان‌های استان بوشهر ورزشکاران با کمترین امکانات ورزش و تمرین می‌کنند و نتایج خوبی نیز کسب کرده‌اند.

رئیس هیئت دو و میدانی استان بوشهر از حضور حضور تیم دو و میدانی بوشهر در لیگ برتر باشگاه‌های کشور خبر داد و تصریح کرد: تیم دو و میدانی بوشهر در لیگ برتر باشگاه‌های کشور روزهای 23 و 24 مرداد ماه در تهران شرکت می‌کند.

آماره با اشاره نام تیم دو ومیدانی استان بوشهر در مسابقات لیگ برتر افزود: در این راستا نماینده استان بوشهر با نام سازمان پارکها و فضای سبز بوشهر تحت حمایت شرکت تجاری این استان در مسابقات لیگ برتر باشگاه‌های کشور شرکت می‌کنند.

وی بیان کرد: ورزشکاران تیم دو و میدانی استان بوشهر امسال تمرینات منظمی پیش از اعزام به این رقابت‌ها داشته است.

انتهای پیام /پ

آسمان
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ایرانسل
عجیب غریب
لیسانسه ها
خوشمزه
نقاشی
کوله پشتی