کد خبر: ۶۲۰۰۲۴۱
تاریخ انتشار: ۲۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۹:۴۴
نائب رئیس هیئت تیراندازی سیستان وبلوچستان:

بانوان تیرانداز استان موفق به کسب چهار سهمیه حضور در رقابت های قهرمانی کشور شدند.

کسب چهار سهمیه قهرمانی کشور برای بانوان تیراندازسیستان وبلوچستان به گزارش خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از زاهدان،صفورا کرمانی نائب رئیس هیئت تیراندازی سیستان و بلوچستان گفت : بانوان تیرانداز برتر استان که در رقابت های استانی موفق به کسب حدنصاب حضور در مرحله دوم مسابقات آزاد کشور شده بودند هفته گذشته به این رقابت ها اعزام و با رقبای کشوری خود به رقابت پرداختند.

وی افزود: تیم بانوان استان با شش تفنگ زن و یک تپانچه زن به این رقابت ها اعزام شد که در پایان روز اول رقابت ها تیراندازان استان در رشته تفنگ با به نمایش گذاشتن عملکرد قابل قبول موفق شدند توسط فاطمه زینلی، مهدیه علیزاده و صفورا کرمانی سه سهمیه حضور در رقابت های قهرمانی کشور را کسب کند.

کرمانی ادامه داد: در رشته تپانچه نیز تنها بانوی تپانچه زن اعزامی استان به این رقابت ها به مصاف حریفان قدر خود رفت که در پایان توانست سهمیه حضور در رقابت های قهرمانی کشور را به دست آورد.

وی گفت: زهرا خسروانی، فاطمه زینلی، ریحانه تعاونی، مهدیه علی زاده و صفورا کرمانی در رشته تفنگ بادی و ام البنین ذورقی در رشته تپانچه اعضاء اعزامی تیم تیراندازی بانوان سیستان و بلوچستان به مرحله دوم مسابقات آزاد کشور را تشکیل دادند.

انتهای پیام/ع

 

 قهرمانی  بانوان تیرانداز سیستان وبلوچستان در رقابت های  کشوری

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر