کد خبر: ۶۲۰۰۳۷۵
گروه : زنجان » زنجان
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۸:۳۶
زنجان؛

مدیر سرمایه گذاری جهاد کشاورزی زنجان، ازپرداخت 658 میلیارد ریال تسهیلات طرح رونق تولید به واحدهای تولیدی کشاورزی در استان خبر داد.

پرداخت 658 میلیارد ریال تسهیلات به واحدهای تولیدی کشاورزی در زنجانبه گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از زنجان؛ مدیر سرمایه گذاری سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان،گفت: تامین مالی بنگاه های تولیدی کوچک، متوسط و طرح های نیمه تمام با پیشرفت فیزیکی 60 درصد در قالب سامانه «بهین یاب» از جمله طرح های در دستور کار در راستای تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی است که از سال گذشته در سراسر کشور در حال اجراست.
 
حجت‌الله قصابی تصریح کرد: سال گذشته در مجموع به 178 واحد تولیدی کشاورزی در استان زنجان مبلغ 658 میلیارد و 994 میلیون ریال در قالب طرح رونق تولید تسهیلات پرداخت شده است.    
 
وی با اشاره به اینکه امسال ثبت نام واحدهای تولیدی در سامانه «بهین یاب» از 6 مرداد ماه آغاز شده است، افزود: تولید کنندگان واجد شرایط در اولین فرصت نسبت به ثبت مشخصات و اطلاعات خود در سامانه اقدام کنند.
 
قصابی با بیان اینکه امسال تا 18 مرداد ماه جاری تعداد 57 واحد تولیدی کشاورزی استان زنجان در سامانه بهین یاب ثبت نام کرده اند، از آغاز به کار کمیته بررسی برای تایید اولیه طرح های ثبت شده در سامانه خبر داد و گفت:  در اولین جلسه برگزار شده، پرداخت تسهیلات به 13 طرح از مجموع 57 طرح، به تصویب و تایید کمیته رسید.
 
 مدیر سرمایه گذاری سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان عنوان کرد: تمامی پرونده های کشاورزی ثبت شده در سامانه «بهین یاب» پس از بررسی های کارشناسی در واحد های تخصصی، در کارگروه استانی متشکل از نمایندگان دستگاه های ذیربط و بانک‌ها به تصویب رسیده و برای دریافت تسهیلات به بانک های عامل معرفی می شوند.
 
وی با بیان اینکه در سال جاری طرح های نیمه تمام و طرح های با پیشرفت فیزیکی بالای 60 درصد در اولویت پرداخت تسهیلات خواهند بود، خاطرنشان کرد: تسهیلات طرح رونق تولید با سود و کارمزد 18 درصد پرداخت می شود.
 
قصابی در پایان امکان پرداخت تسهیلات به طرح های دارای چک برگشتی و بدهی های غیر جاری را به عنوان مزیت تسهیلات طرح رونق تولید برشمرد و بیان داشت: در این راستا چک برگشتی متقاضی باید از 25 درصد تسهیلات پرداختی و بدهی های غیر جاری نیز از مجموع تسهیلات پرداختی کم تر باشد.
 
انتهای پیام/ ن
 
 

 ثبت نام ۵۷ واحد تولیدی کشاورزی استان طی سال جاری در سامانه «بهین یاب»

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر