مدیر بازاریابی و فروش مجموعه صنعتی فاتح صنعت شیراز خبر داد:

طراحی و ساخت مبدل حرارتی بویلر تولید بخار در شیراز

با طراحی و ساخت مبدل حرارتی بویلر تولید بخار با استفاده از حرارت در شهرک صنعتی شیراز، ایران به جمع چهار کشور سازنده این تجهیزات در جهان پیوست.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز؛ قطبی مدیر بازاریابی و فروش مجموعه صنعتی فاتح صنعت شیراز گفت: مبدل حرارتی بویلر تولید بخار پیچیده ۱۰۰ تنی که در صنعت پتروشیمی کاربرد دارد به همت متخصصان داخلی در این مجموعه صنعتی طراحی و تولید شده است.


وی افزود: پس از سه کشور اروپایی، این شرکت چهارمین سازنده این تجهیزات در جهان است.


قطبی بیان کرد: ویژگی مهم این مبدل حرارتی بویلر تولید بخار پیچیده، تحمل دمای بیش از هزار و ۳۰۰ درجه سانتی گراد است که با استفاده از آلیاژ‌های خاص و مواد نسوز تولید شده است.


وی اظهار داشت: همه مراحل طراحی و ساخت این تجهیز در این مجموعه صنعتی و با استفاده از روش مهندسی معکوس انجام شده است و در مقایسه با نمونه مشابه خارجی ۳۰ تا ۴۰ درصد ارزان‌تر است.


مدیر بازاریابی و فروش مجموعه صنعتی فاتح صنعت شیراز تصریح کرد: این تجهیزات که برای طرح پتروشیمی زاگرس در عسلویه طراحی و ساخته شده، امروز از شیراز به عسلویه حمل و به زودی در آنجا نصب خواهد شد.


شاهپور قنبری، مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی فارس نیز گفت: مجموعه صنعتی فاتح صنعت کیمیا، بزرگترین مجموعه سازنده ساخت تجهیزات صنعت نفت، گاز و پتروشیمی در شهرک صنعتی بزرگ شیراز و جنوب کشور است که توانسته با طراحی و ساخت تعدادی از تجهیزات صنعت نفت در کشور برای نخستین بار، بخشی از خلا موجود در کشور در زمینه تامین تجهیزات خاص را برطرف کند.
انتهای پیام/ر


طراحی و تولیدمبدل حرارتی بویلر تولید بخار در شیراز

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار