کد خبر: ۶۲۴۱۳۲۴
گروه : اجتماعی » شهری
تاریخ انتشار: ۲۵ شهريور ۱۳۹۶ - ۰۶:۰۰
احمدی بافنده در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان:

مدیر عامل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه گفت: کمبود واگن از مهم ترین دلایلی است که سبب شده تا سرفاصله حرکت قطارها در خطوط مترو با استانداردهای مورد نظر ما فاصله داشته باشد.

کمبود واگن مهمترین علت بالا بودن سرفاصله قطارها استمحمد احمدی بافنده مدیر عامل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه در گفتگو با خبرنگار حوزه شهری گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ اظهار کرد: با توجه به نزدیک شدن به آغاز سال تحصیلی، طرح استقبال از مهر در شرکت بهره برداری مترو تهران از یک ماه پیش آغاز شده که استفاده حداکثری از توان مترو، آمادگی برای اعزام قطارهای فوق‌العاده در زمان‌های پرتردد، ارائه برنامه‌های ویژه فرهنگی و بهینه سازی فضای ایستگاهی از جمله اقدامات این طرح است.

وی با اشاره به رایگان بودن خدمات مترو تهران در روز اول مهر تصریح کرد: گویا کردن تابلوهای راهنما در ایستگاه‌های تقاطعی مترو، آماده سازی ایستگاه‌ها از نظر روشنایی، پله‌های برقی، آسانسور و آب سردکن‌ها انجام شده و تمام ایستگاه‌ها آماده خدمت رسانی مناسب به مسافران هستند.

احمدی بافنده با بیان اینکه تلاش می کنیم با همکاری نهادهای مرتبط از ابتدای مهر شاهد افزایش سرویس دهی و کاهش سرفاصله قطارها در ایستگاه های مترو باشیم، افزود: شرکت مترو برای فصول مختلف سال متناسب با نیاز شهروندان به استفاده از مترو، برنامه ریزی می کند.

مدیر عامل شرکت بهره برداری مترو تهران در پایان خاطر نشان کرد: کمبود واگن یکی از مهم ترین دلایلی است که سبب شده تا سرفاصله حرکت قطارها در خطوط مترو با استانداردهای مورد نظر ما فاصله داشته باشد، این در حالی است که تلاش می کنیم در ایام پرازدحام سال با سرویس دهی قطارهای فوق العاده، خدمات مطلوب تری را به شهروندان ارائه کنیم.

انتهای پیام/

آمادگی مترو تهران برای سرویس دهی به مسافران در ابتدای مهر

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر