کد خبر: ۶۲۴۴۰۶۹
تاریخ انتشار: ۲۶ شهريور ۱۳۹۶ - ۰۲:۱۶
کمالی در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان:

مدیرعامل اتحادیه مرغداران گوشتی گفت:با توجه به فراوانی تولید و عرضه مناسب از سوی مرغداران، نیازی به عرضه مرغ منجمد نیست.

نیازی به عرضه مرغ منجمد در محرم نیستمحمد علی کمالی سروستانی مدیرعامل اتحادیه مرغداران گوشتی در گفتگو با خبرنگار صنعت،تجارت و کشاورزی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، با اشاره به اینکه کمبودی در تولید مرغ نداریم، اظهار کرد: با توجه به جوجه ریزی مناسب نگرانی در بحث عرضه مرغ  از سوی مرغداران در ماه محرم وجود ندارد.

وی نرخ هر کیلو مرغ زنده را 4 هزار و 900 تا 5 هزار تومان اعلام کرد و افزود: براین اساس هر کیلو مرغ آماده به طبخ با نرخ 7 هزار و 150 تومان در کشتارگاه و 7 هزار و 900 تومان در خرده فروشی ها عرضه می شود.

کمالی سروستانی با اشاره به اینکه نیازی به عرضه مرغ منجمد از سوی شرکت پشتیبانی امور دام در ماه محرم نیست، بیان کرد: با وجود فراوانی تولید و افزایش تقاضا تنها در دهه اول محرم، نوسان قیمت منتفی است.

مدیرعامل اتحادیه مرغداران گوشتی ادامه داد: اکنون نرخ منطقی هر کیلو مرغ زنده درب مرغداری با حساب سود 8 تا 10 درصدی، 5 هزار و 200 تا 5 هزار و 300 تومان است.

وی ادامه داد: با وجود خنکی هوا مرغداران تمایل به ارائه مرغ با وزن سنگین دارند که این امر مازاد تولید را رقم می زند.

کمالی سروستانی افزود:  با پایان مراسم تاسوعا و عاشورای حسینی و کاهش تقاضا پیش بینی می شود که نرخ مرغ از 15 مهر ماه با افت خاصی در بازار روبرو شود.

انتهای پیام/

کمبودی در عرضه مرغ ماه محرم نداریم

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر