کد خبر: ۶۲۴۴۰۷۶
تاریخ انتشار: ۲۵ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۵

به منظور تقویت و توسعه بسترهای مناسب برای جذب و حمایت از استعدادهای جوان، «باشگاه فیلمنامه‌نویسان جوان» راه‌اندازی می‌شود.

«باشگاه فیلمنامه‌نویسان جوان» در حوزه هنری راه‌اندازی می‌شودبه گزارش حوزه سینما گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ به منظور تقویت و توسعه بسترهای مناسب برای جذب و حمایت از استعدادهای جوان، «باشگاه فیلمنامه‌نویسان جوان» راه‌اندازی می‌شود.

روابط عمومی سازمان سینمایی حوزه هنری با اعلام این خبر افزود: به منظور سیر مقدماتی شکل‌گیری باشگاه، پاتوق فیلمنامه با هدف بررسی ساختار فیلمنامه‌ای آثار سینمایی طرح‌ریزی و اجرایی شده است.

بر پابه این خبر، در این پاتوق‌های هفتگی که ورود برای تمامی علاقه‌مندان فیلمنامه‌نویسی و داستان‌پردازی آزاد است، پس از نمایش فیلم‌ها، به نقد فنی نوشتاری داستان پرداخته می‌شود و فیلم‌ها از لحاظ متن مورد ارزیابی قرار می‌گیرند.

همچنین، در کنار نمایش فیلم و نقد آن هر چند جلسه یکبار، «کارگاه ایده تا طرح» در قالب پاتوق برگزار می‌شود که در آن شرکت‌کنندگان به ایده‌پردازی و طرح‌نویسی می‌پردازند. در این کارگاه‌ها، از ایده‌ها و طرح‌های برتر حمایت می‌شود.

روابط عمومی سازمان سینمایی حوزه هنری تصریح کرد: از دل پاتوق‌های هفتگی فیلمنامه، اقدام به عضوگیری برای باشگاه فیلمنامه‌نویسان جوان می‌گردد که زیر نظر مرکز تولید متن سازمان سینمایی حوزه هنری، مشغول به فعالیت است. بدیهی است که اعضا با توجه به فعالیت‌های خود دارای امتیازات و امکاناتی خواهند بود.

 

انتهای پیام/

 

علاقه‌مندان فیلمنامه‌نویسی به حوزه هنری مراجعه کنند

 

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر