کد خبر: ۶۲۴۴۳۰۶
تاریخ انتشار: ۲۵ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۹

مرد 40 ساله هندی، در اقدامی وحشیانه روی صورت دخترش اسید پاشید.

پدر بیرحم روی صورت دخترش اسید پاشیدبه گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ مرد 40 ساله هندی در یک اقدام بیرحمانه دخترش را مورد حمله قرار داد و به صورت او اسید پاشید. 

"کوشبو دوی" دختر 21 ساله هندی با مشاهده اقدامات کثیف و جنایتکارانه پدرش، وی را به اداره پلیس معرفی کرد. این کار او خشم پدرش را برانگیخت و موجب شد تا وی در اقدامی بیرحمانه با  اسید  به او حمله کند. 

به گفته کوشبو، پدرش به قاچاق  دختران جوان مشغول بوده است. این مرد در زمانی که همسرش در خانه نبود از فرصت استفاده می‌کرد و پس از اغفال دختران جوان آنها را به خانه خود می‌برد و به عقد خود در ‌می آورد و پس از مدت کوتاهی با دریافت مبلغی آنها را به مردان دیگر می‌سپرد.

او حتی به دختر خود هم رحم نکرد و تصمیم داشت او را نیز بفروشد که موفق نشد و در نهایت دختر از دست پدرش فرار کرد. کوشبو در این باره می‌گوید مادرش مدام مورد اذیت و آزار این مرد قرار می‌گرفت. تماشای این صحنه‌ها و اقدامات غیر اخلاقی پدر، دیگر برای کوشبو قابل تحمل نبود، در نتیجه تصمیم گرفت با معرفی پدرش به اداره پلیس از شر او خلاص شود و به جنایاتش خاتمه دهد. 

پدر کوشبو پس از این اقدام، با ظرف حاوی اسید به منزل او رفت و به محض دیدنش به طرز وحشیانه‌‌ای محتوای آن را به صورت او پاشید. بر اثر این حمله، کوشبو بینایی چشم چپ خود را از دست داد. پس از چند عمل جراحی نیمی از بینایی‌اش برگشت  اما چهره او تخریب شد. او در مصاحبه با خبرنگاران گفت: چهره، اولین و عمیق‌ترین تاثیر را بر روی افراد می‌گذارد. زمانی که فرد چهره ناخوشایندی داشته باشد فرصت تاثیرگذاری را از دست می‌دهد و پدرم در کمال ناباوری، بیرحمانه این فرصت را از من گرفت.  

کوشبو هم اکنون به همراه همسر و فرزندش به زندگی خود ادامه می‌دهد. 

در ادامه تصاویری از  اقدام بیرحمانه پدر علیه دخترش را میتوانید مشاهده کنید

 پدر بیرحم روی صورت دخترش اسید پاشید

پدر بیرحم روی صورت دخترش اسید پاشید

پدر بیرحم روی صورت دخترش اسید پاشید

انتهای پیام/

 دختر بیچاره مورد حمله اسیدپاشی پدرش قرار گرفت

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر