کد خبر: ۶۲۴۴۳۷۲
گروه : یزد » یزد
تاریخ انتشار: ۲۵ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۰
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان یزد؛

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان یزد گفت: تعطیلی سازمان نظام مهندسی معدن یزد صحت ندارد.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از یزد؛ محمدرضا علمدار یزدی رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت یزد با اشاره به انتشار اخباری مبنی بر تعطیلی سازمان نظام مهندسی معدن یزد گفت: تعطیلی این سازمان صحت ندارد و تنها رئیس این تشکل استعفا داده است.

علمدار یزدی افزود: بنابر بررسی های انجام شده از سوی مسئولان ذیربط در سازمان صنعت، معدن و تجارت به عنوان ناظر بر سازمان نظام مهندسی معدن یزد، در حال حاضر نظام مهندسی معدن یزد فعالیت خود را طبق روال قبل انجام می دهد و خبر تعطیلی آن شایعه ای بیش نبوده است.

وی با بیان اینکه ممکن است برخی رسانه ها از روی شیطنت چنین اخباری را منتشر کرده باشند، عنوان کرد: تنها رئیس این سازمان استعفا داده و بر اساس نظر هیئت مدیره این استعفا پذیرفته شده است و در حال حاضر با جایگزینی و تعیین رئیس جدید برای این سازمان، نظام مهندسی معدن یزد فعالیت خود بدون وقفه دنبال می کند.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان یزد عنوان کرد: رئیس پیشین سازمان نظام مهندسی معدن یزد آقای کارگران بوده که با استعفای خود، هیئت مدیره نیز ریاست این سازمان را به شخص دیگری سپرده است.

وی افزود: رسانه ها باید مراقب باشند با استناد به یک عکس در فضای مجازی و انتشار اخبار کذب جو جامعه را متشنج نکنند و پیش از هر اقدامی از صحت اخبار مطلع شوند.

 امروز تصویری در شبکه های مجازی منتشر شد که در آن طی نوشته‌ای اعلام شده بود؛ سازمان نظام مهندسی معدن استان یزد تا اطلاع ثانوی تعطیل است.

انتهای پیام/ ی

تکذیب خبر تعطیلی سازمان نظام مهندسی معدن یزد

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر