کد خبر: ۶۲۴۴۴۱۰
تاریخ انتشار: ۲۵ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۳

تیم دمیوند اتلان با این پیروزی، شش امتیازی شد و به دور دوم این بازی‎ها صعود کرد و امرالدین شریفی، با زدن چهار گل، لقب بهترین بازیکن میدان را به دست آورد.

آخرین بازی هفتۀ دوم لیگ برتر؛ میوند اتلان۶-۳ اباسین را شکست دادبه گزارش حوزه افغانستان باشگاه خبرنگاران جوان، تنها دوازده دقیقه از بازی سپری شده بود که امرالدین شریفی، یار شماره یازده دمیوند اتلان صاحب یک موقعیت خوب شد و با یک ضربۀ پای چپ توانست قفل دروازۀ داباسین سپی را باز کند.

داباسین، پس از دریافت این گل، در دقیقه ۲۰، صاحب یک ضربه پنالتی شدند و در نهایت رحمت الله پشت این ضربه قرار گرفت و گل مساوی را به ثمر رسانید.

اما، این نتیجه تنها دو دقیقه پا برجا بود و یار شماره ۹ دمیوند اتلان، دومین گل تمیش را به نام خود ثبت کرد و نتیجه را دو یک به سود دمیوند اتلان تغییر داد.

دقیقۀ ۲۸بازی، خطای که روی سید ابراهیمی صورت گرفت، دمیوند اتلان صاحب یک ضربه پنالتی شد و امرالدین شریفی، پشت توپ قرار گرفت و دومین گل خود و سومین گل تمیش را وارد دروازه داباسین سپی ساخت.

این پایان کار نبود و در دقیقه چهل و چهار بازهم دمیوند اتلان صاحب یک ضربه پنالتی شد و امرالدین شریفی پشت توپ قرار گرفت و با تسلیم ساختن عبدالمقیم متین، دروازه بان داباسین، هتریکش را تکمیل ساخت و دمیوند اتلان با برتری چهار بریک به رختکن رفت.

در دقیقه ۴۹، بازهم امرالدین شریفی در نقش گل زن ظاهر شد و گل پنجم دمیوند اتلان را به ثمر رسانید.

دقیقه ۶۹، ششمین گل دمیوند اتلان از راه رسید و این بارهم فیض محمد فیضی گل زنی کرد.

در دقیقۀ ۷۲، حسیب الله نورستانی، دومین گل داباسین را به ثمر رسانید و نتیجه را شش دو ساخت.

در دقیقه ۷۷، بازهم داسین سپی توسط حافظ به گل رسید و نتیجه بازی شش- سه شد و در نهایت این دیدار با همین نتیجه به سود دمیوند اتلان پایان یافت.

انتهای پیام/

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر