کد خبر: ۶۲۴۴۴۶۰
تاریخ انتشار: ۲۵ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۰

سرمربی تیم فوتبال پیکان گفت: هر تیم قوی یک پاشنه آشیل دارد و ما می توانیم با تکیه بر آن در بازی فردا اثر گذار باشیم.

جلالی : بعید می دانم برانکو دست به ترکیبش بزند / هر تیم قوی یک پاشنه آشیل داردبه گزارش  خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان،‌ مجید جلالی در نشست خبری پیش از بازی با پرسپولیس بیان کرد: طبیعی است هر کسی که بخواهد در این شرایط با پرسپولیس بازی کند کار سختی دارد. هر تیم خوبی می‌تواند یک پاشنه آشیلی داشته باشد و می توانیم روی آن منطقه اثرگذار باشیم. در این مورد فکر و تمرین کرده‌ایم و امیدوارم فردا بازی خوب و موفقی را انجام دهیم.

او درباره اینکه پاشنه آشیل پرسپولیس که از آن نام می‌برید کدام قسمت است افزود: من ترجیح می‌دهم اگر بتوانیم این کار را در زمین بازی انجام دهیم. پرسپولیس شرایط خوبی در خط حمله دارد و می‌تواند در لحظات مختلف از آن استفاده کند. یک نیمکت قوی هم در این تیم وجود دارد که امتیاز بزرگی است و می‌تواند حلال مشکلات باشد اما به طور حتم با وجود اینکه بازی کردن با این پرسپولیس سخت است اما برای من و تیمم انگیزه زیادی ایجاد می‌کند.

جلالی در مورد اینکه پیکان فصل گذشته شگفتی‌ساز لیگ بود اما امسال نتایج خوبی نگرفته و آیا مسئله‌ای در این زمینه وجود دارد گفت: مسئله‌ای وجود ندارد وضعیت کنونی ما در همین هفته پنجم نسبت به وضعیت فصل گذشته بهتر است. البته ما خلع سلاح هم شده‌ایم و این موضوع در شروع لیگ تاثیر منفی روی تیم داشته است. اما در خلال بازی‌ها تلاش می‌کنیم که به کیفیت بهتری برسیم. به خاطر اینکه بازیکنان جوانی داریم که برای بهتر شدن اشتیاق فراوانی دارند. با وجود این بازیکنان می توانیم به آینده امیدوار باشیم و خوشحالم که چنین بازیکنانی در تیم ما وجود دارند که با شوق و انگیزه خوب تمرین می‌کنند و ما به آینده امیدوار هستیم.

سرمربی تیم پیکان در پاسخ به این سوال که انتظار می‌رفت با جدایی منشا و جذب دو بازیکن خارجی آنها هم در حد و اندازه منشا ظاهر شوند این اتفاق رخ نداد عنوان کرد: تا به حال بازیکنان خارجی ما بازی نکرده‌اند که کسی بخواهد تشخیص بدهد آنها خوب هستند یا خیر؟ البته کنت مقابل فولاد بازی کرد و آسیب دید و فردا او را نداریم اما دیگر بازیکن خارجی ما همراهمان است اما با شناختی که از برانکو دارم بعید می‌دانم که در ترکیب اصلی پرسپولیس فردا تغییری ایجاد شود.

او درپاسخ به اینکه ملی پوشان جوان در اردوی تیم ملی جوانان هستندو بهتر نبود بازیکنانی مثل خدابنده‌لو و ... این روزها کنار شما باشند گفت: خدابنده‌لو از روز اول با ما بود اما به واسطه قراردادی که بین او و سایپا بود محروم شد و فقط در اردوهای تیم ملی حضور دارد. در تیم ما جوانان و بازیکنان امید خوبی حضور دارند و فردا می‌بینید که چهار یا پنج بازیکن جوان روی نیمکت هستند.

سرمربی پیکان درمورد اینکه برای مهار منشا و نعمتی چه برنامه‌ای دارید بیان کرد: بعید می‌دانم که برانکو به ترکیب اصلی تیمش دست بزند با ا ین حال ما شرایط مختلف بازی با پرسپولیس را تمرین کرده‌ایم.

انتهای پیام/

نشست خبری مجید جلالی پیش از دیدار با پرسپولیس

آسمان
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ایرانسل
عجیب غریب
لیسانسه ها
خوشمزه
نقاشی
کوله پشتی