کد خبر: ۶۲۴۴۸۱۳
تاریخ انتشار: ۲۵ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۶:۵۳

رسول خادم رییس فدراسیون کشتی در نامه ای به دکتر ربیع فلاح استاندار مازندران خواستار فعال سازی مجدد عملیات عمرانی و فراهم شدن امکان بهره برداری از سالن پنج هزار نفری کشتی جویبار شد.

 به گزارش خبرنگار کشتی و رزمی گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان،متن این نامه به شرح زیر است:

احتراماً، همانطور که مستحضر هستید، شهرستان "جویبار"، خطه ای پهلوان خیز در سرزمین ایران است، که در چند سال گذشته، قهرمانان ملی بزرگی از جمله مهدی حاجی زاده، رضا یزدانی، کمیل قاسمی، مسعود اسماعیل پور و حسن یزدانی را در دل خود پرورش داده، و افتخارات ارزشمندی را برای ملت عزیزمان "ایران" به ارمغان آورده است. در این سال ها تنها خواسته مردم عزیز و کشتی دوست "جویبار"، ساخت و بهره برداری از سالن پنج هزار نفری این شهرستان بوده، که به لطف خدا، و پس از پیگیری های فراوان، امکان اجرای این پروژه فراهم شده است.

لازم به توضیح می داند، شخص رئیس محترم جمهور نیز، در بازدیدهای استانی خود، بر احداث این سالن به عنوان یکی از پروژه های اولویت دار استان مازندران اشاره نموده، و متعاقب آن، اعتبار لازم را برای پروژه مذکور در بخش اعتبارات استانی، تخصیص داده اند. اما متاسفانه در بازدید میدانی صورت گرفته در دوازدهم شهریورماه سال جاری، از محل احداث پروژه سالن پنچ هزار نفری" جویبار" توسط فدراسیون کشتی جمهوری اسلامی ایران، بنظر می رسید، پروژه مذکور علی رغم تخصیص اعتبار عمرانی لازم از سوی دولت محترم، در مرحله خاکبرداری متوقف، و باعث گله مندی شدید مردم عزیز"جویبار" گردیده است .

از اینرو، باعنایت به اهمیت اجرای پروژه یاد شده و محدودیت زمانی موجود تا انتهای سال جاری، برای جذب اعتبار تخصیص یافته به پروژه ذیربط، سپاسگزار خواهد بود، دستور فرمایید، نسبت به فعال سازی مجدد عملیات عمرانی و فراهم شدن امکان بهره برداری از پروژه یاد شده، اقدامات شایسته و عاجل صورت پذیرد.

پیشاپیش از بذل محبت آن برادر ارجمند، و دستور تسریع ساخت سالن یاد شده، کمال تشکر و سپاس را دارد.


انتهای پیام/

درخواست فدراسیون کشتی برای فعال سازی مجدد عملیات عمرانی سالن پنج هزار نفری جویبار

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر