کد خبر: ۶۲۴۴۸۶۶
گروه : فارس » شیراز
تاریخ انتشار: ۲۵ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۷:۱۰
مدیر امور سینمایی حوزه هنری فارس خبر داد؛

"دریاچه ماهی" فیلم انتخاب شده هفته دفاع مقدس در سینما‌های شیراز است.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز؛  رسول شهابیان مدیر امور سینمایی حوزه هنری استان فارس گفت: فیلم "دریاچه ماهی" یکی از انتخاب‌ها برای اکران در هفته دفاع مقدس است که در صورت ن‌هایی شدن این انتخاب در سینما‌های شیراز اکران می‌شود.

وی، از تماشای نیم ب‌های فیلم‌های سینمایی تا پایان هفته دفاع مقدس خبر داد و افزود: مردم شیراز می‌توانند در این مدت زمانی به صورت نیم ب‌ها در تمامی سینما‌های شیراز به تماشای فیلم بنشینند.

شهابیان با بیان اینکه تغییر محسوسی در برنامه سینما‌ها رخ نمی‌دهد، ادامه داد: این فیلم روایتی تازه و متفاوت از تنهایی‌ها، عاشقانه‌ها و گذران زندگی رزمندگان دوران دفاع مقدس، جانبازان و بازماندگان آن‌ها و نخستین ساخته مریم دوستی است.

وی با بیان اینکه فیلم‌های من و شارمین، نهنگ عنبر، ساعت ۵ عصر، نگار و سارا و آیدا در حال حاضر بر پرده سینما‌های شیراز اکران می‌شود، اظهار داشت: سینما سعدی و فلسطین فیلم سینمایی "من و شارمین" را اکران می‌کنند.

مدیر امور سینمایی حوزه هنری استان فارس بیان کرد: سینما ایران فیلم سینمایی نگار را اکران می‌کند و در سینما پیام فیلم سارا و آیدا اکران می‌شود.

شهابیان درباره اکران فیلم نهنگ عنبر و ساعت ۵ عصر، تصریح کرد: این ۲ فیلم در سینما شیراز اکران می‌شود به این ترتیب که نهنگ عنبر در ساعت ۱۵ و ۱۷ و ساعت ۵ عصر در ساعت ۱۹ و ۲۱ اکران می‌شود.
انتهای پیام/ر

اکران فیلم "دریاچه ماهی" در هفته دفاع مقدس

آسمان
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ایرانسل
عجیب غریب
لیسانسه ها
خوشمزه
نقاشی
کوله پشتی