کد خبر: ۶۲۴۵۱۳۶
تاریخ انتشار: ۲۵ شهريور ۱۳۹۶ - ۲۳:۱۵

حمید الهیان و اشکان مردانی به مدال طلای اوزان 70 و 100+ کیلوگرم رقابت های بین المللی کشتی پهلوانی جام الکساندر مدوید بلاروس رسیدند.

به گزارش خبرنگار کشتی و رزمی گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، رقابت های کشتی پهلوانی جام بین المللی الکساندر مدوید امروز (شنبه) با حضور بیش از 15 کشور دنیا در شهر مینسک بلاروس برگزار شد. 

در پایان این رقابت ها که در سه وزن 70، 90 و 100+ کیلوگرم برگزار شد، تیم ایران توسط حمید الهیان و اشکانی مردانی صاحب مدال طلا شد.

در وزن 70 کیلوگرم حمید الهیان با ضربه فنی داغداساریان از ارمنستان را مغلوب کرد وی در دور دوم نیکیتا لوپوهوف از استونی را با ضربه فنی شکست داد و با شکست سرهت ارسلان از ترکیه در مرحله نیمه نهایی، به دیدار فینال راه یافت. الهیان در دیدار فینال نیز با نتیجه 8 بر صفر مسلم کارایف از کشور روسیه را مغلوب کرد و صاحب مدال طلا شد.

در وزن 90 کیلوگرم رسول صحرایی مقابل آکپاس کوبیلای از ترکیه با ضربه فنی به پیروزی رسید اما در کشتی بعد مقابل حریف روس با ضربه فنی مغلوب شد و از دور رقابت ها کنار رفت.

در وزن 100 + کیلوگرم نیز اشکان مردانی با ضربه فنی از سد هویار نیزبیتسکی از بلاروس گذشت وی در دور دوم با ضربه فنی ایگنات داویدچیک از بلاروس را مغلوب کرد و راهی مرحله نیمه نهایی شد. وی در این مرحله نادار کورتانیدزه فرزند الدار کورتانیدزه قهرمان اسبق جهان و المپیک از گرجستان را مغلوب کرد و راهی دیدار فینال شد. وی در دیدار فینال با نتیجه 8 بر یک اوماک عبداله از کشور ترکیه را شکست داد و قهرمان شد.

انتهای پیام/

دو مدال طلا سهم ایران در رقابت های کشتی پهلوانی جام مدوید

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر