کد خبر: ۶۲۴۵۷۴۵
گروه : اقتصادی » مسكن
تاریخ انتشار: ۲۶ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۳
با حضور معاونان وزیر راه وشهرسازی صورت گرفت:

صبح امروز ۳ هزار و ۲۱۸ واحد مسکن مهر در فاز‌های ۸ و ۱۱ شهر جدید پردیس افتتاح و به متقاضیان تحویل داده شد.

افتتاح ۳ هزارو ۲۱۸ واحد مسکن مهر در پردیس /  ساخت ساختمان های فاخر در شهرهای جدیدبه گزارش گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان ۳ هزار و ۲۱۸ واحد مسکن مهر واقع در فازهای ۸ و ۱۱ شهر جدید پردیس با حضور حبیب‌اله طاهرخانی معاون وزیر راه و شهرسازی احمد اصغری ‌مهرآبادی قائم‌مقام وزير راه و شهرسازی به بهره برداری رسید.

براساس آمار ۲هزار و 6 واحد این واحدها مربوط به محله آرمان‌شهر دره آرا در فاز ۱۱، ۴۱۴ واحد متعلق به محله دنای دره‌بهشت در فاز ۸، ۳۷۰ واحد در محله الوند دره بهشت در فاز۸، ۳۴۰ واحد متعلق به محله جولیان دره بهشت در فاز ۸ و۸۸ واحد در محله الوند این فاز قرار دارد.

در این مراسم همچنین مرکز آموزشی ۱۰ کلاسه آیت‌اله مهدوی کنی، مرکز آموزشی آیت‌اله هاشمی رفسنجانی با برخورداری از ۱۶ کلاس درسی و مسجد علامه محمدتقی جعفری نیز در محله سبلان فاز ۸ شهر جدید پردیس به بهره برداری رسید.

 طاهر خانی در حاشیه افتتاح واحدهای مسکن مهر اظهار کرد: به دليل اهميت ويژه پرديس اولين بازديد را از شهر جديد پرديس شروع كرديم. گستردگى پروژه‌هاى پرديس باعث شده وزير راه و شهرسازى از دولت بخواهد به اين شهر فراتر از وزارتخانه نگاه کند.

مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید پردیس با بیان اینکه ساخت ساختمان‌هاى فاخر در شهرهاى جديد بايد در دستور كار قرار گيرد، افزود: الگوهاى زيست محيطى و چگونگى مصرف بهينه انرژى بايد در دستور كار باشد و بحران كمبود آب جدى است.

طاهرخانی گفت: توجه به كيفيت زندگى مردم در شهرهای جدید با همكارى شهردارى‌ها تسهيل خواهد شد.

انتهای پیام/

كيفيت زندگى مردم در شهرهای جدید با همكارى شهردارى‌ها تسهيل خواهد شد

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر