کد خبر: ۶۲۴۶۰۲۰
گروه : اجتماعی » شهری
تاریخ انتشار: ۲۶ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۰
فخاری در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان؛

عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران گفت: امسال سرویس‌ مدارس در برخی از مناطق تهران به صورت آزمایشی به رنگ بنفش در می‌آید.

سرویس‌های مدارس پایتخت بنفش می‌شود/ مهلت یک ساله برای تعویض خودرو پراید زنان مسافرکشالهام فخاری عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران در گفتگو با خبرنگار حوزه شهری گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ در خصوص جلسه ستاد(استقبال از مهر) اظهار کرد: اعضای شورای پنجم شهر تهران در برنامه ریزی‌های ستاد استقبال از مهر تصمیم گیرنده نبودند و برنامه‌های امسال این ستاد مربوط به مدیریت شهری قبلی است.

وی ادامه داد: ملاحظه‌ ایمنی سرویس مدارس بسیار اهمیت دارد، در همین راستا در برخی از مناطق تهران خط ویژه اتوبوس دانش آموزی به شکل آزمایشی راه اندازی شده است و به عنوان یک اقدام مثبت اگر سودمند واقع شود، گسترش می‌یابد.

فخاری اضافه کرد: سرویس‌ مدارس در برخی از مناطق تهران به صورت آزمایشی به رنگ بنفش در می‌آید تا راننده هر تاکسی و خودرویی که این سرویس‌ها را مشاهده می‌کند، متوجه شود این خودرو‌ها سرویس دانش آموزان است.

عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران در خصوص ممنوعیت استفاده از خودرو پراید برای سرویس‌ مدارس به استثنای رانندگان زن، توضیح داد: اگر خودرویی مانند پراید فاقد ایمنی لازم باشد، برای همه پر خطر است، اما مسئولان در ستاد استقبال از مهر به ما اعلام کردند که به دلیل مشکلات مالی، به زنان سرپرست خانواری که توان تغییر خودرو را ندارند و با خودرو پراید کار می‌کنند تا سال آینده فرصت دادیم تا بتوانند خودرو پراید خود را با خودروی ایمن‌تری تعویض کنند، البته معتقدم موضوع ایمنی برای زنان مهم‌تر است.  

فخاری در پایان خاطر نشان کرد: طی جلسات آینده در کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای پنجم شهر تهران  به همه‌ی این مسائل با دقت و حساسیت جدی‌تری رسیدگی می‌کنیم.

انتهای پیام/

راه‌اندازی خط ویژه اتوبوس دانش‌آموزی در برخی از مناطق شهر تهران

آسمان
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ایرانسل
عجیب غریب
لیسانسه ها
خوشمزه
نقاشی
کوله پشتی