کد خبر: ۶۲۴۶۰۸۷
گروه : کردستان » سنندج
تاریخ انتشار: ۲۶ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۷

نشست پژوهشی ادبی با محویت مقاومت و بیداری فلسطین به همت دفتر حوزه هنری شهرستان بیجار در محل حوزه هنری بیجار برگزار شد.

به گزارش خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از سنندج ،در راستای معرفی ویژگی‌های مقاومت و بیداری ملت فلسطین و موضوعات مهم منطقه‌ای و نقش صهیونیسم جهانی در آن به همت حوزه هنری شهرستان بیجار نشستی ادبی با حضور دو تن از پژوهشگران مطرح حوزه مقاومت اسلامی ملت فلسطین روزهای شنبه و یکشنبه در دو نوبت صبح و بعدازظهر با حضور جمع کثیری از علاقه مندان و هنرمندان بیجاری در محل حوزه هنری و سالن نور تبلیغات اسلامی بیجار برگزار شد.

رئیس حوزه هنری بیجار در این خصوص گفت: استاد علیرضا سلطانشاهی پژوهشگر و مسئول دفتر انقلاب اسلامی فلسطین ضمن تشریح ویژگی‌های منحصر مقاومت ملت فلسطین به بیان مسائل روز نیز پرداختند که بسیار مورد توجه حاضرین قرار گرفت.

حسین زنجانی افزود: در بخش دیگری از این نشست دو روزه استاد ضرابی مدیر دفتر ادبیات بیداری حوزه هنری ضمن تشریح برنامه‌ها و سیاست‌های این دفتر و اقدامات صورت گرفته موارد مهمی از مسائل مربوط به بیداری اسلامی منطقه، عوامل بوجود آمدن داعش و حامیان آن، تحولات منطقه و موارد مهمی در خصوص وضعیت امروز عراق را بیان کردند.

برگزاری نشستی کارگاهی در خصوص نحوه فعالیت در زمینه تاریخ شفاهی نیز بخش دیگری از این برنامه بود که با موفقیت به انجام رسید.

انتهای پیام/م

نشست پژوهشی ادبی «مقاومت و بیداری فلسطین » دربیجار

 

آسمان
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
آسمان
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
آسمان
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
آسمان
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
آسمان
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
لیسانسه ها
عجیب غریب
خوشمزه
نقاشی
کوله پشتی
لوح صفحه خبر موبایل