کد خبر: ۶۲۴۶۲۸۵
تاریخ انتشار: ۲۶ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۸

رقابت‌های بین المللی کشتی جام مدوید در شهر مینسک بلاروس برگزار می‌شود.

استقبال کشورهای خارجی از برگزاری رقابت های کشتی پهلوانیبه گزارش خبرنگار کشتی و رزمی گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، رقابت های بین المللی کشتی جام الکساندر مدوید روزهای 25 و 26 شهریور ماه در شهر مینسک بلاروس برگزار می شود.

رقابت های کشتی پهلوانی این مسابقات امسال با استقبال خوب کشورهای شرکت کننده روبرو شد به طوری که در رقابت های کشتی پهلوانی 14 کشور حضور داشتند که این آمار در کشتی آزاد 12 کشور بود.

در رشته کشتی پهلوانی نمایندگان کشورهای ایران، ارمنستان، بلاروس، استونی، گرجستان، فرانسه، مجارستان، صربستان، مولداوی، هلند، روسیه، ترکیه، کانادا و اوکراین حضور داشتند و در رشته کشتی آزاد نیز کشتی گیران کشورهای ارمنستان، بلاروس، بلغارستان، گرجستان، ایران، قزاقستان، لیتوانی، مولداوی، روسیه، سوئد، اوکراین و آمریکا شرکت کرده اند.

همچنین میخائیل مامیاشویلی رئیس فدراسیون کشتی روسیه و بوایسار سایتی اف قهرمان جهان و المپیک و از اعضای هیئت رئیسه این فدراسیون نیز از نزدیک شاهد رقابت های جام مدوید بودند.

مامیاشویلی در جریان این رقابت ها ضمن استقبال از رقابت های کشتی پهلوانی اعلام کرد به دنبال فردی واجد شرایط هستیم تا بتوانیم رشته کشتی پهلوانی را در کشور روسیه توسعه دهیم.

رشته کشتی پهلوانی از سال گذشته بعنوان یکی از رشته های رسمی اتحادیه جهانی و زیر نظر این اتحادیه فعالیت خود را آغاز کرد و تمامی کشورهای عضو می توانند در رقابت های کشتی پهلوانی شرکت نمایند.

سال گذشته مسابقات قهرمانی جهان در رشته کشتی پهلوانی با حضور نزدیک به 40 کشور دنیا در کشور بلاروس و رقابت های قهرمانی اروپا نیز امسال با استقبال خوب کشورها در صربستان برگزار شده است.

انتهای پیام/


استقبال چشم گیر کشورها از رقابت های کشتی پهلوانی در جام مدوید

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر