کد خبر: ۶۲۴۶۳۲۲
تاریخ انتشار: ۲۶ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۷:۰۷

مسوولان امنیتی زون شرق کشور بخاطر مبارزه با داعش و طالبان با اهدای تقدیر نامه و نشان مجلس سنا از سوی این مجلس تقدیر شدند.

مسوولان امنیتی مشرقی از سوی مجلس سنا تقدیر شدندبه گزارش حوزه افغانستان باشگاه خبرنگاران جوان، فرمانده قول اردوی سیلاب در ننگرهار، فرمانده پولیس ننگرهار، فرمانده پولیس سرحدی در زون شرق، رییس امنیت و شماری از ماموران نیروهای امنیتی در نشست عمومی امروز یکشنبه (26 سنبله) مجلس سنا مورد تقدیر قرار گرفتند.

فضل‌هادی مسلم یار رییس مجلس سنا گفت که قربانی‌های نیروهای امنیتی مستقر در زون شرق کشور در جنگ با هراس افگنی به ویژه در برابر داعش و طالبان از دو سال به این طرف قابل ستایش است.

آقای مسلم یار افزود که در نتیجه شهامت و پایمردی این نیروها، طالبان و داعش در مناطق اچین، ده‌بالا، کوت، هسکه مینه و توره بوره به شدت سرکوب شده و این گروه ها در حالت نابودی قرار گرفته اند.

او تاکید کرد که قهرمانی نیروهای امنیتی در سراسر کشور به ویژه در مشرقی مایه افتخار مردم افغانستان و به همین دلیل، مجلس سنا تصمیم گرفته است تا به نمایندگی تمامی نیروهای امنیتی از مسوولان امنیتی زون شرق با اهدای تقدیر نامه و نشان مجلس سنا تقدیر نماید.

سپس هیات اداری و اعضای مجلس سنا تقدیرنامه‌ها و نشان افتخاری این مجلس را به مسوولان امنیتی شرق کشور اهدا کردند.

گفتنی است که نیروهای امنیتی در زون شرق کشور از دو سال به این طرف به شدت مصروف جنگ با داعش و طالبان اند و اخیراً به موفقیت‌های در مبارزه با این گروه های هراس افگن دست یافته اند.

دو سال پیش گروه داعش در مناطقی از ولایت ننگرهار ظهور کرد؛ اما گفته می‌شود که تهدیدهای این گروه در شرق کشور رفع شده است.

انتهای پیام/

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر