کد خبر: ۶۲۴۶۴۲۳
تاریخ انتشار: ۲۶ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۷:۴۰

با تلاش شبانه روزی اداره کل امور حقوقی وزارت ورزش و جوانان و اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان بالغ بر ۶۲ هکتار از اراضی متعلق به وزارت ورزش و جوانان رفع تصرف شد.

۶۲ هکتار از اراضی متعلق به وزارت ورزش و جوانان رفع تصرف شدبه گزارش گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان در راستای اجرای منویات مقام معظم رهبری مبنی بر برخورد قاطع با پدیده شوم زمین خواری، و با تلاش شبانه روزی و اقدامات اداره کل امور حقوقی وزارت ورزش و جوانان بالغ بر ۶۲ هکتار از اراضی متعلق به وزارت ورزش و جوانان رفع تصرف شد.

زهرا ارسنگ مدیر کل امور حقوقی وزارت ورزش و جوانان ضمن اعلام این مطلب گفت: در جهت استیفای حقوق مسلم دولت  و صیانت از اموال وزارت ورزش و جوانان و همچنین همکاری اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان در این پرونده حدود ۶۲ هکتار از اراضی ملی و دولتی ورزشگاه نقش جهان اصفهان که در تصرف زمین خواران بود با دادنامه صادره از شعبه ۱۰۲ دادگاه کیفری دو شهرستان برخوار رفع تصرف شد.

ارسنگ در پایان افزود: با تلاش مجدانه همکارانم در اداره کل امور حقوقی وزارت ورزش و جوانان همچنان تعقیب قضایی سایر متصرفین و متعرضین به اراضی ملی و بیت المال همچنان استمرار دارد.

انتهای پیام/

 

اراضی تصرف شده به وزارت ورزش و جوانان رسید

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر