کد خبر: ۶۲۴۶۵۲۹
گروه : آبادان » آبادان
تاریخ انتشار: ۲۶ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۹:۳۰

بیش از 70 کارگر شاغل در بخش های خدمات شهری شهرداری منطقه 2 آبادان مقابل سازمان منطقه آزاد اروند خواستار پرداخت حقوق چهار ماه خود شدند.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از آبادان ؛کارگران یکشنبه برای پیگیری خواسته شان در مقابل ساختمان سازمان منطقه آزاد اروند تجمع کردند.

کارگران معترض گفتند: زیر نظر پیمانکار منطقه آزاد بخش های خدمات شهری، پسماند و فضای سبز منطقه 2 شهرداری آبادان مشغول به کار هستیم و چهار ماه است که حقوق و مزایای ما پرداخت نشده است.

این کارگران اظهار کردند:هفته گذشته در پی حضورمان در دفتر نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی قول پرداخت حقوق داده شد ولی ظاهرا اقدام وی نیز بی ثمر بود.

آنها افزودند:کارگران آبادانی با کمترین دستمزد و مزایا در شرایط نامناسب آب و هوایی کار می کنند ، دراین شرایط پرداخت نشدن حقوق آنها ظلم است.

شهردار منطقه 2 آبادان در این خصوص گفت:سازمان منطقه آزاد اروند این کارگران را در اختیار مناطق مختلف شهرداری آبادان قرار داد و پرداخت حقوق و مزایای آنها با این سازمان است.

محمد حسین سیادت به برخی از مطالبات کارگران در خصوص پرداخت بیمه و اضافه کاری کارگران با توجه سختی کار آنها اشاره کرد و افزود : شهرداری به صورت جدی پیگیر مشکلات آنها است و در روزهای آینده حقوق و مزایای آنها پرداخت می شود.

مسئولان سازمان منطقه آزاد اروند در این خصوص اظهار نظری نکردند.

انتهای پیام/د

تجمع کارگران شهرداری آبادان

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر