کد خبر: ۶۲۴۶۶۵۲
گروه : خوزستان » اهواز
تاریخ انتشار: ۲۶ شهريور ۱۳۹۶ - ۲۲:۱۴

استاندار خوزستان از تصویب آزاد راه اهواز ـ ایذه ـ لردگان در هیئت دولت خبر داد.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اهواز، غلامرضا شریعتی، استاندار خوزستان در مراسم افتتاح پل هلایجان ایذه بیان کرد: به دلایل مختلفی افتتاح این پروژه با تاخیر 6 ماهه مواجه شد و طبق وعده‌های پیشین در دهه فجر و عید نوروز افتتاح نشد که به همین دلیل از مردم ایذه عذرخواهی می کنم.

وی با اشاره به لزوم توسعه زیرساخت‌های شهرستان ایذه اظهار داشت: در ایذه و باغملک باید چند کار زیرساختی مهم انجام شود که به واسطه این اقدامات بتوان به توسعه همه جانبه این شهرستان‌ها امیدوار شد.

شریعتی با اشاره به طرح توسعه جاده‌های برون استانی و برون شهری در خوزستان تصریح کرد: جاده 4 باند اهواز باغملک به ایذه در دستور کار قرار گرفته و به جد پیگیر تحقق این پروژه هستیم، همچنین با تصویب آزادراه اهواز ـ ایذه ـ لردگان در هیئت دولت به توسعه این جاده در آینده نیز امیدواریم.

استاندار خوزستان با بیان اینکه تصویب و تامین آب برخی از مناطق استان خوزستان می‌تواند سبب رونق کشاورزی و توسعه آب آشامیدنی شود، گفت: با توجه به اینکه این طرح به تصویب رسیده است مرحله بعدی جذب سرمایه‌گذار است که کار دشواری است البته پس از ورود شرکت‌های خارجی به عنوان سرمایه‌گذار می‌توان به مدت 3 سال شاهد اتمام و عملی شدن طرح بود.

وی با اشاره به مشکلات موجود زیرساختی در استان خوزستان اذعان داشت: در مقطعی از زمان استان خوزستان در بحث برخی از شاخص‌ها بالاتر از بسیاری از مناطق کشور بود، دلایل مختلف از جمله جنگ تحمیلی سبب از بین رفتن این داشته‌ها و عقب ماندگی این استان شد و بعد از جنگ نیز برای توسعه خوزستان آن‌گونه که باید کار انجام نشد.

غلامرضا شریعتی اظهار کرد: خوزستان پس از جنگ به اندازه آنچه که حقش بود توسعه نیافت، از این رو باید با همت و تلاش‌هایی که دولت برای توسعه کشور انجام می‌دهد سهم استان را دریافت کنیم، زیرا در این موارد استانی که تلاش بیش تری کرده باشد به نتیجه بهتری خواهد رسید.

انتهای پیام/گ

آسمان
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ایرانسل
عجیب غریب
لیسانسه ها
خوشمزه
نقاشی
کوله پشتی