کد خبر: ۶۲۵۵۹۳۹
گروه : سمنان » سمنان
تاریخ انتشار: ۰۲ مهر ۱۳۹۶ - ۱۶:۵۳

فرمانده انتظامی شهرستان میامی از دستگیری یک سارق منزل در یکی از مناطق این شهرستان خبر داد و گفت : متهم در بازجویی اولیه به انجام یک فقره سرقت اموال اعتراف کرد.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از سمنان ، سرگرد احمد حاج پروانه فرمانده انتظامی شهرستان میامی با تشریح خبر دستگیری سارق منزل در یکی از مناطق میامی گفت : در اجرای طرح های انتظامی و پیشگیرانه با اطلاع از حضور یک سارق منزل و همچنین متهم به قتل عمد، موضوع شناسایی و دستگیری متهم مذکور در دستور کار ماموران انتظامی قرار گرفت.


وی افزود: با هماهنگی مقام قضایی و با انجام اقدامات پلیسی متهم مورد تعقیب قرار گرفت که فرد مذکور با رویت ماموران متواری و با اقدام به موقع پلیس پس از مقاومت زیاد دستگیر شد.


فرمانده انتظامی میامی با بیان اینکه در بازرسی های اولیه از منزل متهم مقادیر زیادی اقلام خرد و مهم سرقتی از جمله یک دستگاه موتورسیکلت کشف شد، ابراز داشت: این فرد در بازجویی و تحقیقات صورت گرفته، به سرقت منزل و قتل عمد در یکی از شهرستان های همجوار اعتراف کرد.


حاجی پروانه بابیان اینگه پلیس با هرگونه اقدام مخل امنیت به طور جدی برخورد می کند، تصریح کرد: با هماهنگی مقام قضایی، تشریح صحنه سرقت انجام و متهم پس از تکمیل پرونده به دادسرا معرفی و سپس روانه زندان شد.


وی افزود: دستگیری متهم قبل از شکایت مالباختگان بوده و شکات پرونده قبل از طرح موضوع با دستگیری متهم و کشف اموال مسروقه مواجه شده است.


انتهای پیام / ه

 

دستبند پلیس بر دست سارق منزل در  میامی

آسمان
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ایرانسل
عجیب غریب
لیسانسه ها
خوشمزه
نقاشی
کوله پشتی