کد خبر: ۶۲۵۶۶۷۰
تاریخ انتشار: ۰۳ مهر ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۶
فتاحی اعلام کرد:

رئیس سازمان لیگ برتر فوتبال گفت: استقلال تا فردا ظهر مهلت دارد مربی خود را برای حضور روی نیمکت بازی با سپیدرود معرفی کند.

مهلت یک روزه استقلال برای معرفی مربیبه گزارش خبرنگار گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان سعید فتاحی رئیس سازمان لیگ برتر فوتبال در گفت و گو با رادیو درباره محل برگزاری بازی استقلال و سپیدرود رشت گفت: با توجه به مشکلات پیش آمده در ورزشگاه سردار جنگل و تکمیل نشدن جایگاه خبرنگاران، اسکوربرد و چمن، این بازی در ورزشگاه عضدی برگزار می شود اگر نتوانیم بازی را در این ورزشگاه برگزار کنیم، مسابقه در شهر دیگری برگزار می شود.

او درباره مهلت استقلال برای معرفی مربی خود اظهار کرد: بر اساس قانون در هر بازی باید یک مربی روی تیم بنشیند. با توجه به استعفای دسته جمعی کادر فنی استقلال، این تیم تا فردا ظهر فرصت دارد فردی را به عنوان مربی معرفی کند.

فتاحی درباره وضعیت باشگاه نفت تصریح کرد: ما از ابتدا تغییرات باشگاه نفت را رصد می کردیم و با این تیم مکاتباتی داشتیم. اخیرا نیز با دعوت از مالک جدید از او خواستیم مدارک اخذ مجوز حرفه ای گری را کسب کند چرا که در صورت نگرفتن این مجوز نفت امکان حضور در آسیا را نخواهد داشت.

رئیس سازمان لیگ برتر فوتبال درباره حساب های مسدود سازمان لیگ خاطر نشان کرد: دوستان قول داده اند به زودی این مشکل برطرف شود.
فتاحی گفت: به زودی فرآیند بلیت فروشی به خود باشگاه ها سپرده می شود.

 انتهای پیام/

 اظهارات فتاحی درباره استقلال و نفت 

آسمان
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
آسمان
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
آسمان
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
آسمان
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
آسمان
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
تخفیف بنر
عجیب غریب
خوشمزه
نقاشی
کوله پشتی
لوح صفحه خبر موبایل