کد خبر: ۶۲۶۳۶۴۴
تاریخ انتشار: ۱۰ مهر ۱۳۹۶ - ۰۳:۵۷

یکی از فرماندهان میدانی سوریه اعلام کرد پس از تسلط گروه تروریستی داعش بر شهر القریتین در حومه جنوب شرقی شهر حمص، یگان های ارتش سوریه این شهر را محاصره کردند.

ارتش سوریه القریتین را محاصره کرد

به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک از دمشق، این منبع تاکید کرد یگان های ارتش سوریه روز یکشنبه شهر القریتین در شرق حمص را که در کنترل عناصر داعش قرار دارد، محاصره کردند.

 این منبع میدانی گفت تروریست های داعش بامداد یکشنبه با یک خودروی بمب گذاری شده از سمت المرامل واقع در شرق شهر القریتین به این شهر حمله و خودرو را نزدیک مرکز ایست بازرسی نیروهای امنیتی منفجر کردند و همزمان عناصر نفوذی داعش در داخل شهر القریتین به مراکز ایست بازرسی نیروهای ارتش و همپیمانان آن در مناطق مختلف این شهر حمله کردند و توانستند شهر القریتین را تصرف کنند.

این منبع میدانی تاکید کرد در حمله بامداد یکشنبه تروریست های داعش به شهر القریتین تعدادی از نیروهای ارتش و همپیمانان آن جان باختند اما به جزئیات آن و آمار قربانیان اشاره ای نکرد.

در همین حال گروه دیده بان حقوق بشر سوریه که از نهادهای مخالف دولت سوریه و مقر آن لندن است، روز یکشنبه اعلام کرد تروریست های داعش کنترل شهرک القریتین در شرق حمص را از دست نیروهای ارتش سوریه خارج کرده اند.

 ارتش سوریه شش ماه قبل شهر القریتین را از دست داعش آزاد کرده بود.

گروه دیده بان حقوق بشر سوریه اعلام کرد عناصر داعش در حمله ای غافلگیر کننده کنترل این شهر را به دست گرفتند.

انتهای پیام/

محاصره شهر القریتین سوریه توسط ارتش

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر