کد خبر: ۶۲۶۳۷۵۶
تاریخ انتشار: ۱۰ مهر ۱۳۹۶ - ۰۹:۱۸

فرمانده ارشد عراق گفت: نجباء آمادگی کامل برای مبارزه با تروریست‌های داعش در هر منطقه‌ای را دارد و همگان به حماسه آفرینى آن اقرار مى‌کنند.

أبو مهدی المهندس: نُجَباء آمادگى کامل براى مقابله با تروریست‌ها در هر منطقه‌اى را داردبه گزارش حوزه تحولات منطقه گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان؛ فرمانده ارشد عراق در جمع رزمندگان مقاومت اسلامى نُجَباء، اظهار کرد: این گروه مقاومت آمادگی کامل برای مبارزه با تروریست‌های داعش در هر منطقه‌ای را دارد و همگان به حماسه آفرینى آن اقرار مى‌کنند.

به گزارش دفتر سیاسی رسانه‌ای مقاومت اسلامی نُجَباء در ایران، نایب رئیس سازمان بسیج مردمى عراق (الحشد الشعبی) در جریان عملیات "قادمون یا حویجة" از منطقه عملیاتى "جبال مکحول" واقع در شمال استان صلاح الدین که در سیطره مقاومت اسلامى نُجَباء قرار دارد، حضور یافت.

«أبو مهدی المهندس» با بیان اینکه "لشکر 12 حشد را نُجَباء به خود اختصاص داده است"، اظهار کرد: این دلاورمردان طی سال‌هاى اخیر از گرانبهاترین دارایی‌های خود در راه محافظت از سلسله کوه‌های مکحول در برابر تروریست‌های تکفیری داعش گذشتند.

وی افزود: نُجَباء یکی از مهتمرین گروه‌های حشد شعبى است و آن‌ها حماسه‌هایی آفریده که همگان به آن اقرار کرده‌اند.

فرمانده برجسته عراقى همچنین از رشادت‌هاى نُجَباء در میدان نبرد تقدیر کرد و گفت: رزمندگان مقاومت اسلامى نُجَباء آمادگی کامل برای مبارزه با تروریست‌های تکفیری داعش در هر منطقه‌ای را دارند.

المهندس با ابراز امیدوارى از زوال گروه تروریستى تکفیری داعش که از سال ٢٠١٤ سوداى اشغال عراق را داشت، تصریح کرد: رزمندگان نُجَباء جدیت قابل تحسینى در حفظ سرزمین عراق دارند و بار‌ها نقشه‌هاى شوم تروریست‌ها را نقش بر آب کرده‌اند.

گفتنى است، امنیت منطقه "جبال مکحول" پس از پایان عملیات آزادسازى و پاکسازى بیجى، به مقاومت اسلامى نُجَباء محول شده است.

انتهای پیام/

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر