کد خبر: ۶۲۶۴۶۱۴
تاریخ انتشار: ۱۰ مهر ۱۳۹۶ - ۱۶:۲۷
همدانچی:

مدیر پروژه ترمینال سلام فرودگاه بین‌المللی امام خمینی (ره) از تخریب ۴۰ میلیارد تومان بنای این ترمینال با پیشنهاد مشاور هلندی طرح خبر و وعده داد: این پروژه تا ۹ ماه آینده تکمیل شود.

 به گزارش گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان ، فرزاد همدانچی مدیر پروژه ترمینال سلام فرودگاه بین‌المللی امام خمینی (ره) در خصوص آخرین تغییرات اعمال‌شده در نقشه اصلی ترمینال سلام و هم‌چنین وضعیت پیشرفت پروژه، اظهار کرد: تغییر نقشه در ترمینال سلام با پیشنهاد مشاور طرح (شرکت هلندی ناکو) و باهدف افزایش ظرفیت ترمینال سلام انجام شد که منجر به تخریب 30 تا 40 میلیارد تومان بنا در داخل ترمینال (ساختمان وی‌آی‌پی) شد.

وی با بیان این‌که بعد از حدود شش ماه با دستور وزیر راه و شهرسازی خرداد امسال تخریب‌ها انجام و پروژه مجدداً از سرگرفته شد، افزود: نهایتاً یک شرکت به عنوان سرمایه‌گذار این پروژه بر اساس طرحی که ناکو داده بود نقشهٔ فاز یک را آماده کرده است.

وی با بیان اینکه کار نازک کاری در فضای اداری ترمینال به پیشرفت های خوبی رسیده است، افزود:طبق برنامه قرارداد اکنون باید 50 درصد از ترمینال سلام تکمیل شده بود اما به دلیل وقفه انجام شده و همچنین با هدف افزایش ظرفیت این ترمینال، در حال تهیه برنامه جبرانی برای تکمیل سلام هستیم.

وی گفت:برای 9 ماه آینده تواق شده تا کار ترمینال سلام به سرانجام برسد.

 انتهای پیام/

 آخرین تغییرات اعمال‌شده در نقشه اصلی ترمینال سلام

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر