کد خبر: ۶۲۶۵۰۳۹
تاریخ انتشار: ۱۱ مهر ۱۳۹۶ - ۰۸:۲۰

مردی که پس از آشنایی با یک زن شوهر دار و فهمیدن اینکه به زن نمی رسد، او و دخترش را خفه کرده بود، به 2 بار قصاص محکوم شد.

2 حکم اعدام برای قاتل عاشق پیشهبه گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ کارگر یک کشتارگاه صنعتی مرغ که مادر و دختر خردسال او را خفه کرده بود پس از اعتراف به جنایت، با حکم قضات شعبه دهم دادگاه کیفری استان تهران به دوبار قصاص محکوم شد.

در این جنایت که اول بهمن سال 92 رخ داد مادر و دخترش در آپارتمانی واقع در طبقه دوم یک مجتمع مسکونی در خیابان ابوذر به قتل رسیدند.

قاتل پس از خفه کردن مادر و دختر لوله گاز را بریده بود تا نشان دهد هر دو بر اثر خفگی با گاز جان سپرده‌اند و پس از کشتن این زن و کودک دست به سرقت پول و جواهرات موجود در خانه زده بود.

با گذشت ۲۸ ماه، کارآگاهان با کشف گوشی سرقتی زن جوان در دست یک زن میانسال سراغ او در استان مازندران رفتند. وقتی این زن به مأموران گفت که گوشی را دامادش به تازگی به او هدیه کرده است، مأموران بلافاصله این مرد را دستگیر کردند.

بدین‌ترتیب راز جنایت فاش شد. سرانجام هفته گذشته او در برابر قضات شعبه دهم دادگاه کیفری که به ریاست قاضی قربانزاده و با حضور قاضی غفاری-مستشار دادگاه- برگزار شد به قتل زن جوان اعتراف کرد و گفت: «همه فکر کردند من برای دزدی دست به این‌کار زده‌ام که واقعیت ندارد. من با مقتول در مجلس عروسی دختر عمویم آشنا شدم. او از فامیل‌های دور زن عمویم بود که بعد از این آشنایی شماره‌اش را گرفتم. تا اینکه فهمیدم در تهران زندگی می‌کند و شوهر دارد. برای دیدنش به تهران آمدم، در حالی که شوهرش مسافرت رفته بود. آن موقع بود که گوشی‌اش را دیدم. او دو تا گوشی داشت که شماره گوشی مخفی‌اش را به من داده بود و می‌گفت دوست دارد با من ازدواج کند و من هم باور کردم. بعد از اینکه او و دخترش را کشتم نگاهم به کمدشان افتاد. دیدم کلی طلا و پول داخل آن است و او هم که مرده بود و به آنها احتیاجی نداشت آنها را برداشتم، طلاها را بردم و فروختم.ما می‌خواستیم با هم ازدواج کنیم. اما نشد. »

صبح دیروز این متهم با حکم قضات شعبه دهم دادگاه کیفری استان تهران به دو بار قصاص محکوم شد.

منبع: ایران

انتهای پیام/

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر