کد خبر: ۶۲۶۵۶۸۶
تاریخ انتشار: ۱۱ مهر ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۰

سوژ‌ه‌های پیامکی شما پس از بررسی،در بخش "از نگاه شما" قابل پیگیری خواهد بود.

به گزارش گروه شهروند خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان؛ شما می‌توانید با مراجعه به این بخش از نحوه پیگیری سوژه‌های ارسالی خود به سامانه‌های پیامکی 10001915(مجله خبری شبکه یک سیما) و 30002394 (با خبرنگاران جوان شبکه خبر سیما) مطلع شوید.

از میان انبوه پیامک‌های رسیده در تاریخ  یازدهم مهر ماه مهمترین آن‌ها در ادامه قابل مشاهده است:

 

9240...0912:لطفا گزارشی با موضوع معاینه فنی خودروهای دوگانه سوز تهیه کنید
مراکز تست کپسول نوبت برای چند هفته با هزینه هنگفت می دهند، از طرفی معاینه هم که نداشته باشی روزی 50 هزار تومان جریمه می شویم!

 

2366...0919:لطفا برای مشکل آب نیترات دار شهر بروجن،گزارش تهیه کنید.

 

5762...0917: ماه مهر به نیمه رسید ولی حقوق بعضی بازنشستگان و کارمندان پرداخت نشده است،چگونه جوابگوی هزینه های خانواده باشیم!

 

لطفا موضوع افزایش حدود پنجاه درصدی قبوض تلفن ثابت توسط مخابرات در دوره جدید و متعاقب حذف اجباری صدور قبض را مطرح و پیگیری نمایید.
قبض دوره های گذشته ما متوسط حداکثر هشت هزار و پانصد تومان بوده درصورتیکه با همان میزان کارکرد دوره جدید 13900 تومان اعلام شده بدون هیچ دلیلی!
@Mromani

 

7478....0910:پول گندم کشاورزها چند ماه پرداخت نشده ،قرار بود نقدا پرداخت کند ولی هنوز پرداخت نشده لطفا رسیدگی کنید.

 

2589...0919:چند روزی هست سایت راهور 120 دچار مشکل شده و صفحه مشاهده و پیگیری خلافی جریمه ها از دسترس خارج شده است،این مشکل مدتی یکبار پیش میاد، علت چیست؟

 

9937...0918:برنامه ای درخصوص باربری ها و پایانه های حمل و نقل بار مخصوصأ کامیون های تریلی و کمیسیون های زیادی که از رانندگان می گیرند،تهیه کنید.

 

1360...0918:چرا از آزمون ept دانشگاه آزاد که پیش شرط امتحان جامع گذاشته شده و علت آن، چرا گزارش تهیه نمی کنید!

 

4689...0912:شركت مديران خودرو اقدام به ثبت نام اقساطي خودروهايي توليدي خود نموده است و در تماس اوليه اعلام مي شود تحويل خودرو همزمان با تحويل اولين پرداختي! در صورتيكه بعد از پرداخت اوليه و دريافت چكها اعلام مي كند مشكل پلاك وجود دارد و يكماه ديگر خودرو تحويل مي شود و اگر تمايل نداريد انصراف دهيد،وجه شما يک ماه ديگر عودت مي شود!

 

7992...0920:گزارشی از روستای کند علیا واقع در حومه شهر لواسان تهیه کنید که مردم با قطعی آب و غیر بهداشتی بودن آن مواجه هستند و درحال حاضر دچار امراض شده اند، کسی پاسخگو نیست !

 

3457...0912:لطفا گزارشی تهیه کنید که چرا با وجود این که بهترین کارخانه سوپاپ سازی در کشور ما وجود دارد و بهترین سوپاپ دنیا را تولید می کند، چرا شرکت ایران خودرو اقدام به وارد کردن سوپاپ از چین کرده و باعث ببکاری کارگران شده است!

 

1930...0919:همانطور که دودی کردن شیشه های خودروهای شخصی جرم محسوب می شود، باید دودی کردن اتوبوسهای بی آر تی هم جرم حساب شود، دور تا دور شیشه های اتوبوس بی آر تی را شبرنگ مخصوص تبلیغات نصب کردند که باعث  تاریکی داخل اتوبوس شده است!

 

 انتهای پیام//

 

 

آسمان
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ایرانسل
عجیب غریب
لیسانسه ها
خوشمزه
نقاشی
کوله پشتی