کد خبر: ۶۲۶۵۶۹۴
تاریخ انتشار: ۱۱ مهر ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۴

تمرین تیم فوتبال پرسپولیس در نوبت اول ساعت 10:10 دقیقه در غیاب سرتن چوک و 5 ملی پوش در مجموعه ورزشی شهید کاظمی برگزار شد.

برگزاری تمرین پرسپولیس در غیاب مربی کروات و 5 ملی پوشبه گزارش گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، بازیکنان پرسپولیس در ابتدای تمرین برای 20 دقیقه به انجام حرکات تعادلی، حرکت از رو و بین موانع و کار با وزنه پرداختند.

پس از آن کار با توپ در دستور کار قرار گرفت. بازیکنان دو گروه شدند و با قرار دادن آدمک‌ها در دو منطقه زمین به پاس‌های تکضرب از میان آدمک‌ها پرداختند. در مرحله بعدی استیلینوویچ بازیکنان را بار دیگر در اختیار گرفت و با چیدن موانع، گذر سریع از میان و روی آنها را از بازیکنان خواستار شد.

در بخش بعدی، بار دیگر کار با توپ در برنامه بود و این بار همان تمرین با آدمک‌ها در حالی انجام شد که یک دروازه‌بان هم اضافه شد و بازیکنان باید پس از چند مرحله پاسکاری، برای گلزنی اقدام می‌کردند.

این تمرین در بخش بعدی ارتقاء پیدا کرد و این بار با حضور آدمک‌ها بازیکنان در دو گروه هافبک‌ها و مهاجمان در یک گروه، مدافعان و دروازه‌بان‌ها در گروه دیگر برابر هم قرار گرفتند. این مرحله در نیمی از زمین اجرا شد.

در تمرین امروز، به روال روزهای گذشته پنج ملی‌پوش حضور نداشتند و کادر فنی اعلام کرد، سره تن چوک به احتمال زیاد فردا به تهران باز می‌گردد.

پایان بخش تمرین امروز سرخپوشان در نوبت صبح، حضور در سالن بدنسازی و 15 دقیقه کار با وزنه  بود.

انتهای پیام/

بدنسازی و کار با توپ در دستور کار تمرین پرسپولیس 

 

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر