کد خبر: ۶۲۶۷۶۶۰
تاریخ انتشار: ۱۲ مهر ۱۳۹۶ - ۱۷:۱۵

کاپیتان تیم ملی فوتبال به خبر‌هایی مبنی بر دوپینگ خود واکنش نشان داد.

به گزارش خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان؛ سید جلال حسینی در کنفرانس خبری پیش از دیدار ایران و توگو گفت: در خصوص ۲ بازی تدارکاتی باید بگویم که خداراشکر شرایطی فراهم شده که یک اردوی خوب و ۲ بازی دوستانه داشته باشیم، ما جام جهانی گذشته با ۳ تیم از ۳ قاره مختلف بازی کردیم، از آفریقا، آمریکای جنوبی و اروپا و الان تغییرات زیادی در تیم ملی رخ داده و بازیکنان جوان زیادی به تیم ملی اضافه شده‌اند و مطمئناً بازی کردن با تیم‌های آفریقایی و آمریکای جنوبی و اروپایی می‌تواند کمک زیادی به ما بکند. هم از نظر اعتماد به‌نفس و هم از نظر تاکتیک‌پذیری و همه ابعاد می‌تواند به ما کمک کند. قطعاً تلاش کادر فنی این است که بتوانیم با بچه‌ها به هماهنگی‌های لازم برسیم هر اردویی می‌تواند به تیم کمک کند، هر بازی دوستانه‌ای می‌تواند به تیم ملی کمک کند و خداراشکر شرایطی وجود دارد که می‌توانیم در کنار یک اردوی خوب ۲ بازی دوستانه را هم انجام دهیم، این بازی دوستانه و این اردو می‌تواند مثل همیشه به ما کمک کند تا بتوانیم اهداف بزرگتر دست پیدا کنیم.

حسینی در خصوص صحبت‌هایی مبنی بر دوپینگش خاطرنشان کرد: من بحث دوپینگ را تکذیب می‌کنم، چند سال است که در ایران فوتبال بازی می‌کنم و همه فکر و ذکرم همیشه فقط فوتبال بوده است و تلاش کرده‌ام که همیشه به فوتبال کمک کنم و این حرف‌هایی که زده می‌شود شرایط را سخت می‌کند، من حدود ۳-۴ سال اصلاً تست دوپینگ ندادم، دوم اینکه من جوری بزرگ شده‌ام که دوست ندارم احساساتم را طوری بیان کنم که کسی ناراحت شود. در این جمع همه می‌توانند صحبت کنند و راحت می‌توانند بنویسند و من به عنوان یک فوتبالیست و یک کاپیتان خواهشی دارم که فدراسیون ایران و همه مسئولینی که می‌توانند یک بار برای همیشه مبارزه کنند با این مسائل، دست به کار شوند. این اتفاقاتی که رخ می‌دهد برای یک بار باید رسیدگی شود و امیدوارم فدراسیون فوتبال ایران و مسئولینی که هستند و می‌توانند کمک کنند امیدوارم این بحث را جدی بگیرند، اگر این کار را نکنند حتماً ادامه خواهد داشت.

وی در خصوص مصدومیتش تصریح کرد: بعد از مصدومیتی که پیدا کردم در کنار کادر پزشکی تیم ملی هر روز کار کردم چه از نظر بدنی و چه از نظر پزشکی و خدا را شکر الان توانستم در شرایطی باشم که در کارهای گروهی تیم ملی شرکت کنم و بیشتر می‌توانم به تیم ملی کمک کنم و در اختیار تیم ملی باشم.

انتهای پیام/

صحبت های سید جلال حسینی در نشست خبری پیش از دیدار مقابل توگو

آسمان
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ایرانسل
عجیب غریب
لیسانسه ها
خوشمزه
نقاشی
کوله پشتی